5c52c9e298bbfobrazek.pngTématem naší diskuse je láska.
Zajímá nás, kdy vás vaše lásky dojaly k slzám? Na co ráda vzpomínáte, chvíle s vyjádřením lásky, ať je to jen pohled, polibek poslaný vzduchem, něžná zpráva nebo malý dárek. 5c52c05d654b3obrazek.pngMohou to být slova vyznání, která nečekaně přijdou a zahřejí, obrázek od vašich dětí s láskyplným obsahem. Nebo přítulnost a láska vašeho domácího mazlíčka, která vám vedrala do očí slzy pozitivního dojetí. Určitě jste něco podobného zažili, proto budeme rádi, když se nám svěříte a podělíte se o svůj prožitek i s ostatními.

Tématem naší diskuse je: Kdy vás vaše lásky dojaly k slzám? Může to být partner, děti, rodiče, domácí mazlíček, kamarádka nebo přítel. Své příspěvky napište pod tento článek.

Těšte se na dárek
5c52c8b5334a8obrazek.pngPro 5 z vás, kteří napíší svůj příspěvek do diskuse máme připravený sladký dárek z lásky: bonboniéru s pralinkami Raffaello.

Svátek svatého Valentýna


5c52c060a0e87obrazek.pngJe to den, kdy si zamilovaní dávají dárky, květiny a cukrovinky, tráví večer u romantické večeře – zkrátka si, více než kdy jindy, vyjadřují vzájemnou lásku a náklonnost.  O emocionální chvilky určitě není nouze a slzy dojetí také nejsou výjimkou. A tady je určitě dobré mít po ruce kvalitní kapesník. Nejenom pro sebe, ale pokud budete mít kapesník pro svoji drahou polovičku, dáte najevo, jak vám na ní záleží.

Kleenex Balsam – ideální kapesník

5c52c063ac83aobrazek.pngS kapesníky Kleenex Balsam si dopřejete malý luxus, protože balzám s výtažkem z měsíčku lékařského, kterým jsou kapesníky potaženy, jemně o okolí nosu pečuje a zmírňuje následky častého utírání nosu. Kleenex Balsam jsou pevné, přesto jemné kapesníky, které uklidní i vás, když to nejvíce potřebujete. KLEENEX® Balsam  je kosmetický přípravek, je dermatologicky testován a je hypoalergenní.  Nyní v novém, přitažlivějším balení.  Kapesníky KLEENEX® Balsam jsou k dostání v boxu i kapesním balení.

Síla měsíčku lékařského

5c52c9f49c7d8obrazek.pngKrásné oranžové květy měsíčku lékařského jsou tak působivé s veselé, že je možné je zařadit mezi nejkrásnější květiny. Květy zdobí zahrádky až do podzimu, ale většina lidí ani neví, jak velká léčivá síla se v nich nachází.

Hlavní léčebné využití měsíčku je zevně na těžce se hojící rány, většinou ve formě obkladů či masti. Velmi dobře pomáhá i při drobných poraněních. Právě proto jsou kapesníky Kleenex Balsam potaženy jemnou vrstvou balzámu s výtažky z měsíčku lékařského. Měsíček pokožku zklidňuje a zmírňuje tak nepříznivé dopady neustálého smrkání a utírání nosu.

Více informací naleznete zde.

Těšíme se na vaše příběhy a příspěvky, které nám napíšete pod tento článek. Nezapomeňte, že musíte být na našich stránkách zaregistrovaná a přihlášená.

Gratulujeme výhercům: Telemaniak; LudPa; Eviska; kikusak; Martaaa.

Reklama