Vůně prádla je pro každého z nás důležitá. Milujeme vůně spojené s různými místy, vůni domova, oblíbený parfém, vůni jídla, které máme rádi. Také řada vzpomínek je propojena s vůněmi. Vůni má prosluněný den, čerstvý vítr, letní odpoledne nebo mrazivý večer.

Pokud si myslíte, že ne, určitě vás někdo vyvede z omylu. Vůně jsou pro naše vjemy a často i rozhodování důležitým aspektem. Proto se tak rádi obklopujeme vůněmi, které jsou nám příjemné, které nám přinášejí libé pocity.

aviváž

Důležitou složkou v celkovém pojetí vůní kolem nás je i vůně oděvů, které nosíme, materiálů, kterých se dotýkáme nebo ve kterých spíme. Lehnout si do provoněné postele je tak příjemné… Vzít si na sebe vyprané prádlo, které provoní skříň i celou místnost a cítit tu svěžest. Taková kouzla dokáže kvalitní aviváž, kterou můžeme přidat do praní.

Také máte ráda takové věci? Pokud ano, zapojte se do naší diskuse. Diskutovat budeme na tato témata:

 • Máte ráda, když vaše prádlo voní?
 • Používáte aviváže?
 • Střídáte vůně, nebo máte své stále stejné oblíbené? Jaké?
 • Jaké máte ráda vůně?
 • Podle čeho aviváže v obchodě vybíráte?
 • Pokud používáte aviváže, přidáváte je do každého praní?
 • Nebo jen na některé druhy prádla? Na jaké?
 • Máte s vůněmi vašeho prádla spojenou nějakou vzpomínku?

Napište nám o tom do naší diskuse pod tento článek.

Partnerem naší diskuse jsou nové aviváže Silan Soft & Oils s obsahem vybraných vonných olejů. Nová inovativní receptura se rychle vstřebává, dokonale uhlazuje textilní vlákna a jemně tak pečuje o prádlo při každém praní. Plné a neotřelé vůně dodávají oděvům dlouhotrvající svěžest.

Inovativní složení nové řady Silan Soft & Oils s luxusními vonnými oleji chrání každé vlákno vašeho prádla a přináší úžasnou jemnost a dlouhotrvající svěžest s každým vypráním. Tyto vysoce kvalitní ingredience byly použity exkluzivně pro novou řadu aviváží od firmy Henkel.

Tři podmanivé vůně Silan Soft & Oils zanechají prádlo tak svůdně voňavé, jako i dokonale jemné.

Silan

 • Silan Soft & Oils Gold (zlatá)

Jeho parfém vás uchvátí jemně lechtivou, ale výraznou vůní nejvybranějších citrusových plodů, kterou doplňují kontrastní tóny jablka a hrušky. Plná vůně snoubící melodičnost ušlechtilých květin se oble pojí se smyslnými podtóny dřevin, vzácného pižma a hladivým dotekem uklidňující vanilky. Nechte sebe i své oblečení hýčkat díky novému Silanu Soft & Oils s pečujícími oleji.

 • Silan Soft & Oils Blue (modrá)

Vůně modré varianty překvapí vaše smysly nespoutanou svěžestí vzácných druhů ovoce mísící se s jemnými podtóny šťavnaté broskve, andělských bílých květů a elegantní růže. Neotřelost této vůně rozehrávají plná, smyslná až troufalá intermezza dřeva, pižma a tajemných tónů. 

 • Silan Soft & Oils Violet (fialová)

Svěží neposedná kombinace ovocných a citrusových tónů, které protkává něžná pudrová vůně bílých květů, sametové fialky a jiskřivé sladké broskve. Podmanivá vůně zaoblená smyslnými tóny dřevin, těžkými kořenitými tóny živlů a pudrovými podtóny pižma.

Zapojte se do naší diskuse pod tímto článkem a získejte jeden ze tří balíčků, které máme pro vás přichystané. V každém balíčku najdete všechny tři podmanivé vůně.

Reklama