Vaření je pro někoho nutnost, pro jiného vášeň. Všem ale musí jídlo především chutnat. I proto máme svá oblíbená jídla, ke kterým se vracíme a opakovaně je připravujeme.

recept

Stejně tak se rádi vracíme do restaurací, kde jsme se dobře najedli. Za dobrým jídlem jsme schopni i cestovat. Na cestách poznáváme nové chutě a ty výjimečné zařazujeme do našeho jídelníčku.

Máme řadu jídel, která jsou stálicemi, na které budeme mít chuť vždy. Oblíbená jídla celé rodiny, nebo ta, která máme v paměti od dětství. Recepty na oblíbená jídla jsou předávány z generace na generaci. Z rodiny si neseme chuťové návyky, se kterými se nechceme rozloučit. Proto je jídlo, jeho příprava a chuť důležité pro setkání s našimi blízkými. Vytváří pocity pohody a jistoty.

S tím, aby bylo jídlo dobré, je spojena příprava a výsledná chuť. Vše musí být v harmonii. Dobré suroviny, dodržený postup při vaření a konečné dochucení jídla. Co s jídlem, které má slabou a nevýraznou chuť?

recept

A o tom bychom s vámi rádi diskutovali. Jak často vaříte a co vám usnadňuje přípravu pokrmů?

  • Co vám přináší radost z vaření?
  • Jaká máte oblíbená jídla?
  • Jak jídla dochucujete? Máte nějaké tipy?
  • Jaké používáte suroviny a kořenící směsi?
  • Používáte kuchařky nebo vaříte jen své osvědčené recepty?
  • Vyhledáváte si recepty?
  • Jaká jídla byste chtěli ochutnat?

Budeme rádi, když se s námi podělíte o své zkušenosti. Napište nám.

Partnerem naší diskuse jsou nové sypké kořenící směsi MAGGI Vegga, vyrobené z těch nejkvalitnějších surovin. Obsahují kousky zeleniny a koření se solí a dohromady tvoří všechny tyto ingredience jedinečnou kořenící směs vhodnou pro vaše polévky, omáčky, těstoviny, rizota i masové směsi. Možností použití dochucovacích směsí je spousta, jistě takové produkty používáte a mají stálé místo ve vaší kuchyni. MAGGI Vegga je ve dvou variantách - klasik a s kuřecí příchutí (tu můžete použít pro dochucení jídel s drůbežím masem, ale nejen těch). Vyberte si jedinečného pomocníka, který vám pomůže s ochucením vašich oblíbených jídel. Možností je spousta a s Veggou vám bude vždy chutnat. Více na www.maggi.czMaggie Vega

Za vaše názory, příspěvky i tipy vás odměníme pěti balíčky. Vybereme 5 z vás, které se zapojí do diskuse a získají ceny – krásné kuchařky z Knižního klubu a produkty MAGGI Vegga spolu s drobnými dárky od této značky (receptář a miska)

Získejte tuto kuchařku: KRAJOVÉ SPECIALITY: SLOVÁCKÁ KUCHYNĚ

knihaSlovácko patří k nejrozsáhlejším moravským národopisným regionům a je pro něj příznačný bohatý a dosud živý folklor s uplatněním krojů, lidových písní, tanců, slavností a tradičních řemesel. Kuchařka z edice Krajové speciality obsahuje bohatý receptář tradičních, typických i oblíbených pokrmů od polévek po moučníky a místní speciality, přílohy, saláty, sušené, mražené a zavařené ovoce, šťávy a nápoje... Pokrmy obohatí slovácký gastronomický slovníček.

Více najdete ZDE

Čtěte náš článek: Pojďte s námi testovat nové kořenicí směsi MAGGI Vegga ZDE

Reklama