Teplo a pocit pohody patří mezi nejdůležitější vjemy v našem životě. Jistě znáte ten stav, když je vám zima a jste v nepohodě. Těšíte se na okamžik, kde se ohřejete, bude vám dobře a v těle se vám rozlije blahodárný pocit prostoupení příjemného tepla. Tyto stavy určitě oceníte při únavě, chladu, ale i vyčerpání, nebo když jste nevyspalí. Pokud máte náročnou práci a jste vystaveni stresu a napětí, také zahřátí organismu vám přinese úlevu.

Naším tématem k diskusi je otázka, jak si zahříváte organismus, jak často tento pocit potřebujete, jak je vám příjemný a co vám přináší.

  • Chodíte cvičit a zahříváte se pohybem?
  • Pijete teplé nápoje, nejlépe bohaté na vitamíny a vlákninu? Nebo se spokojíte s klasickým čajem nebo kávou?
  • Máte v zimním období oblíbené potraviny, které s nástupem léta vynecháváte – například polévku, omáčky a hutnější jídla?
  • Zateplení je pro vás synonymem vyhřáté lázně nebo teplé peřiny? Co ale když je zrovna nemáte po ruce?
  • Nasloucháte potřebám svého těla? Co by vám vaše tělo řeklo, pokud byste je nechali promluvit? Dokážete mu naslouchat a alespoň trochu jej potěšit? Jak?

Zapojte se do diskuse a napište nám o tom! Tři z Vás diskutujících odměníme krásným řetízkem s přívěškem Swarovski !

natelo

Partnerem naší diskuse jsou hřejivé ovocné nápoje NATELO, připravené pro okamžitou spotřebu. Nejsou studené, ani horké, jsou ohřáté na teplotu lidského těla, 37o C. Proto jsou tělu příjemné a zdraví prospěšné.

Jaké jsou teplé nápoje NATELO?

Ovocná složka v nápojích NATELO tvoří 25–30 % obsahu. Můžeme jím tedy hradit část doporučené denní dávky ovoce. Ovocnou složku nápoje NATELO tvoří pyré, vyráběné z přírodního ovocného koncentrátu. Nápoje NATELO jsou vyráběny ve čtyřech příchutích:

  • broskev s kokosem
  • mango se skořicí
  • malina s kardamomem
  • hruška s čokoládou

Koření dodává nápojům příjemné aroma a NATELO tak potěší nejen svou chutí, ale i vůní. Kombinace ovocných příchutí s kořením byly zvoleny tak, aby si zákazníci mohli vychutnat hřejivé chutě, které nikde jinde nenajdou. To, co je pro NATELO unikátní, je jeho teplota.

Nápoje jsou ve speciálních boxech ohřívány na 37C, tedy na teplotu lidského těla. Nejsou tedy ani studené, ani horké. Jsou prostě teplé a pro tělo velmi příjemné a příznivě působící. Vše, co konzumujeme, si totiž musí náš organismus nejprve ohřát (nebo ochladit) na tělesnou teplotu.  A to mu nějaký čas trvá a navíc k tomu spotřebuje určité množství energie. Platí tedy, že nejen když se chceme zahřát, ale i když potřebujeme zahnat žízeň, jsou vhodnější nápoje vlažné nebo teplé.

V jednom nápoji NATELO je obsažena zhruba třetina doporučené denní dávky vlákniny. V naší stravě sehrává vláknina velice důležitou roli nejen jako součást zdravé stravy, ale také jako prevence závažných onemocnění, např. kolorektálního karcinomu či kardiovaskulárních onemocnění. Nutriční výhodou nápojů NATELO je přidaná látka (polydextróza), která se řadí mezi rozpustnou vlákninu. Díky ní obsahují nápoje NATELO více vlákniny a mají nižší energetickou hodnotu (resp. méně využitelnou), než kdyby obsahovaly pouze cukry. Navíc je díky této kombinaci chuť nápojů příjemně sladká, nikoli přeslazená.

Nápoje NATELO neobsahují žádné konzervanty. Jsou totiž vyráběny unikátní technologií horkého rozlivu, kdy se nejprve ohřejí na teplotu 90o C, ihned poté se plní do lahviček a nechají zchladnout. Poté se distribuují na prodejní místa, kde se ve speciálních boxech ohřívají na teplotu 37o C.

Kde NATELO najdete?

Ovocné nápoje NATELO byly uvedeny na český trh na konci loňského roku. Najdete je ve speciálních vyhřívaných boxech - tepličkách, nově postavených na místech, která míjíte, když se přesunujete do práce, za povinnostmi či za zábavou.

Více na www.natelo37.com

Zapojte se do diskuse a napište nám o tom! Tři z Vás diskutujících odměníme krásným řetízkem s přívěskem Swarovski

swarovski

 

 

Reklama