S úklidem toalety se jistě pravidelně potýká každý z nás. Pokud o toaletu pravidelně nepečujeme, stává se z této místnosti ráj pro nečistoty a mikroorganismy. Také se daří zápachu, který logicky vzniká díky usazeninám. Takovou toaletu ale nechceme. I toaleta může zářit čistotou a mít svěží vůni.

Čistá a voňavá toaleta je důležitá pro každého z nás. Myslete na to, že vaše toaleta potřebuje komplexní péči. Díky důkladnému úklidu bude vaše toaleta vždy čistá, svěží a bez nepříjemného zápachu. Spolehněte se na přípravky, které vám s čistotou a vůní pomohou. Ideálním řešením je použití WC gelu a WC bloků současně. Toaleta bude nejen dokonale čistá, ale také bude vonět.

Zajímavost: Věděli jste, že pokud máte společnou toaletu a koupelnu, je to náročnější na úklid a desinfekci? Buďte na pozoru! Porozhlédněte se, co všechno máte v okolí dvou metrů od ní. Tam všude totiž můžete najít mikroby, kteří si z toalety jednoduše „odskočí“.

Domestos

Při častém používání toalety se ale také tvoří vodní kámen, který je nutné pravidelně odstraňovat a je tu i riziko vzniku plísní. Na to všechno je nutné dávat pozor.

Chceme s vámi diskutovat na tato témata: Je vaše péče o toaletu komplexní? Používáte jak wc gel, tak i wc blok?

  • Jak často uklízíte a myjete toaletu?
  • Používáte pro větší efekt čistoty toalety jak gel tak wc blok?
  • Používáte WC bloky? Jaké?
  • Co čekáte od WC bloku, pokud ho používáte?
  • Používáte také gely?
  • Máte rádi, když toaleta voní? Jaké vůně se vám líbí?
  • Máte nějaké vychytávky pro úklid toalety?
  • Jaký wc gel a jaký wc blok vám vyhovuje?

Těšíme se na vaši diskusi, na vaše názory a zkušenosti.

Domestos

Partnerem naší diskuse jsou produkty Domestos, odborníci na úklid toalety! WC blok Domestos Power 5 brání tvorbě vodního kamene, vytváří bohatou pěnu, udržuje čistý povrch toaletní mísy s viditelným leskem, zajišťuje hygienickou čistotu toalety a navíc zanechá dlouhotrvající svěží vůni po každém spláchnutí. Domestos Power 5 je k dostání ve variantách: Lime, Ocean, Chlorine a Pine.

Osvědčený Domestos  gel:

DomestosDomestos 24H Plus nejen čistí, ale také dezinfikuje! Vylepšené složení, které obsahuje tzv. Technologie Hygiene Molecules, zajišťuje dezinfekční účinek až 24 hodin po čištění a zabraňuje tak dalšímu nechtěnému šíření bakterií a dalších mikroorganismů. Účinky přípravku oceníte nejen při dezinfekci a odstranění zápachu toalety, umyvadel a dřezů, ale také při bělení zašlých spár mezi dlaždičkami a kachličkami. V ředěné formě s ním vyčistíte podlahy a jiné velké plochy. Více na www.domestos.cz

Vybereme 5 z vás, které získají balíček s produkty Domestos pro úklid toalety.

Naše články:

Reklama