Lepidlo je velmi často součástí naší domácnosti.  Máme ho vždy po ruce, pokud je potřebujeme použít. Moderní lepidla ale již nelepí jen papír nebo prasklý hrneček. Lepidla dokážou mnohem víc a často nahrazují šrouby i hřebíky. Díky své kvalitě lepidla vyřeší takový problém, jako je ulomený podpatek, utržené ucho od kabelky či háček vypadlý ze zdi.

Moderní a kvalitní lepidlo je vynikajícím pomocníkem při lepení skla, kovu, kamene, keramiky, plastů, dřeva, kůže, korku, látek, papíru, plastu, betonu..

Glue

Proto se vám jistě hodí pro opravy v domácnosti nebo pro kutilské práce, pokud doma něco vytváříte. Jestliže děláte nějaké zajímavé ruční práce, zabýváte se vytvářením obrázků, rámečků, vytváříte krabičky či plastické obrazy a další zajímavé věci, určitě je lepidlo vaším pomocníkem.

Rádi bychom s vámi na toto téma diskutovali:

  • Jak často používáte doma lepidlo?
  • Jaký druh lepidla a na co?
  • Máte lepidlo vždy někde po ruce?
  • Kupujete si lepidla pro různé materiály?
  • Pokud děláte doma rekonstrukci, využili jste lepidla i pro materiály jako dřevo, keramika, kov, polystyren nebo překližka? Jakou máte s lepidly zkušenost?
  • Zachránilo vám lepidlo nějakou oblíbenou věc?
  • Máte nějakou zajímavou historku s lepidlem?
  • Pokud doma nebo v práci něco tvoříte, nějaké zajímavé ruční výrobky, používáte pro výrobu lepidlo? Jaké se vám osvědčilo a co s ním lepíte?

Máme pro vás odměnu: Zapojte se do naší diskuse a získejte balíčky s lepidly Pattex, které máme připravené pro 5 z vás!

Partnerem naší diskuse je známá značka Pattex a její dva zástupci, které jsme pro vás vybrali

Pro snadné lepení v interiéru

PattexMontážní lepidla jsou nezbytnými pomocníky na stavbě, při rekonstrukcích či opravách. Spolehlivě nahradí hřebíky, šrouby i hmoždinky. Ovšem standardní ovládání pomocí aplikační pistole může být přece jen pro někoho náročné.

Proto vám představujeme Pattex FIX Power - montážní lepidlo s vlastní spouští. Díky revolučnímu balení nepotřebujete aplikační pistoli. Stačí zmáčknout spoušť a pohodlně nanášet lepidlo. Aplikace je tak snadná, že ji hravě zvládne téměř každý. Toto balení na různé opravy rádi používají i profesionálové, výhodou je totiž okamžitá aplikace. Po zmáčknutí spouště ihned lepidlo aplikujete.

Montážní lepidla jsou spolehlivá, lze je využít pro lepení téměř jakéhokoliv materiálu a jsou vhodná i k lepení těžších předmětů. Lepidlem Pattex FIX Power se samospouští můžete lepit doma, na chatě či na chalupě. Toto lepidlo spolehlivě lepí různé materiály jako je dřevo, keramika, kov, lepenka, překližka nebo polystyren (alespoň jeden z lepených povrchů musí být savý). Navíc se vyznačuje okamžitou přilnavostí, to znamená, že lepený předmět během chvilky drží na svém místě a nemusíte jej nijak fixovat. Přilepíte s ním poličku na stěnu, věšák na klíče či kabáty, podlahovou lištu atd. Lepidlo Pattex FIX Power se stane vaším spolehlivým a rychlým pomocníkem při různém lepení v interiéru.

Dobrým pomocníkem v domácnosti pro univerzální lepení je Pattex 100% gel. Při lepení není nutné řešit materiál ani lepený předmět. Díky speciální receptuře lepidla Pattex 100% gel lepí téměř 100% materiálů (výjimku tvoří těžko slepitelné materiály).

PattexJe vynikajícím pomocníkem při lepení skla, kovu, kamene, keramiky, plastů, dřeva, kůže, korku, látek, papíru, plastu, betonu atd.  

Slepený spoj je velice trvalý a extrémně silný, právě proto potřebuje i delší dobu na vytvrzení. Finální pevnosti dosahuje po 24 hodinách. Když tedy cokoliv lepíte, počítejte s tím, že věc musíte zafixovat například páskou.

Navíc je Pattex 100% Gel opatřen zúženou tryskou pro přesnou aplikaci. Lepidlo má průhlednou barvu, proto není lepený spoj téměř vidět. Gelová konzistence umožňuje nejen snadné lepení, ale i vyplňování menších mezer. Tuto vlastnost oceníte v momentě, kdy se malý kousek prasklého předmětu rozdrolí, nebo chybí. Díky odolnosti vůči vodě a teplotním výkyvům je lepidlo vhodné nejen do interiéru, ale i exteriéru. Pattex 100% je dokonalým pomocníkem, bez kterého se neobejde žádná domácnost.

Čtěte naše články:

Reklama