Zvýšená vzdušná vlhkost je problémem řady domácností, chat a chalup. Pokud se to týká i vás, jistě víte, jak moc je tento problém svízelný. Nadměrná vlhkost v místnostech způsobuje řadu nepříjemných věcí. Vlhkost je cítit ve vzduchu, zařízení domácnosti je při doteku „zavlhlé“, vlhkost se sráží a zabydluje ve zdech, textiliích, na oknech, v koutech zdí, na dlaždicích, ve spárách dlaždic… bohužel na těchto místech následně může vzniknout plíseň. A ta má díky nadměrné vlhkosti ideální podmínky pro růst a šíření.

Se vzdušnou vlhkostí úspěšně či neúspěšně bojujeme, protože stav vlhkosti v místnostech, kde se pohybujeme, nám vadí a chceme se jí zbavit.

Jak ale na to? O tom s vámi chceme diskutovat. Zajímá nás, jaké máte zkušenosti, jak se vám boj s vlhkostí a plísněmi daří, nebo naopak s čím se věčně trápíte.

Chceme diskutovat na téma:

  • Patříte k těm, kdo má doma nadměrnou vzdušnou vlhkost?
  • Jak jste zjistila, že je vzdušná vlhkost nadměrná, co je pro vás signálem?
  • Jak jste se rozhodla tento stav řešit, co vás navedlo na řešení?
  • Tvoří se vám někde v bytě, na chatě, na chalupě plíseň?
  • Jak s ní bojujete?
  • Je váš boj úspěšný? Pokud ano, napište nám, jak jste problém vyřešila.
  • Pokud ne, napište nám, co vás trápí a co jste již vyzkoušela
  • Vyzkoušela jste někdy odvlhčovače, které by napomohly místnosti nebo prostoru od nadměrné vlhkosti, čímž vám pomohly s řešením problému?
  • Nadměrná vzdušná vlhkost vytváří příznivé podmínky pro výskyt roztočů a plísní a zvyšuje riziko vzniku alergií. Týká se tento problém i vás?

Těšíme se na vaše zkušenosti, do diskuse se zapojí i odborník, který vaše příspěvky okomentuje a může vám přispět s radou, jak váš problém vyřešit.

Partnerem naší diskuse je značka Ceresit, odborník na boj se vzdušnou vhkost v domácnostech. O novince Ceresit STOP VLHKOSTI AERO 360o  jsme psali v tomto článku Nadměrná vzdušná vlhkost škodí zdraví . Jak funguje si můžete prohlédnout na názorném videu:

Více informací naleznete také na www.stop-vlhkosti.cz

Získejte potřebný dárek od značky Ceresit

Jako odměnu za vaši účast v diskusi máme pro vás připravený balíček, který obsahuje novinku Ceresit STOP VLHKOSTI AERO 360o , Ceresit STOP plísni desinfekční sprej a odstraňovač plísní a Ceresit STOP vlhkosti absorpční sáčky a osvěžovač do malých prostorů s vůní levandule. Balíčky čekají na dvě čtenářky, kterým během 14 dní cenu zašleme.

Více informací naleznete také na www.stop-vlhkosti.cz

Reklama