Několikrát jsme na našich stránkách měli téma kabelka a nezbytné věci, které sebou nosíme. Většinou platí, že čím větší kabelka, tím více nezbytností najdeme, které nutně musíme sebou nosit. Ano, jsou to různé produkty z dekorativní kosmetiky, klíče, peněženka, pro některé je to i náhradní spodní prádlo, zubní kartáček nebo dudlík, vlhčený ubrousek, sušenky. Možná také pro některé ženy diář, propisky, zvýrazňovače a pracovní bloky. Každá žena má v kabelce papírové kapesníčky. Pro jistotu – někde se zamažete, potřebujete si otřít zrcátko, osušit slzy, vysmrkat se u romantického filmu... Určitě by se našlo mnoho dalších věcí, které když se nakupí, dělají z kabelky pětikilový batoh. Což ale majitelkám nevadí, hlavně, že mají vždy po ruce, co potřebují.

Rádi bychom se na nutné věci v kabelkách ale podívali z jiného úhlu. Je podzim, čas chřipek, nachlazení. Co sebou nosíte, abyste měly po ruce první pomoc při potížích? Pomádu na rty? Nějaké léky? Vitamíny? Nějaké „životabudiče“? Papírové kapesníčky, když vás přepadne rýma? Žvýkačky pro svěží dech? Náplasti na puchýře?

Zapojte se do diskuse a napište nám o tom.

Partnerem diskuse jsou papírové kapesníčky Kleenex

kleenexNapište nám 1-5 věcí, které máte v kabelce pro prevenci zdravotních potíží. Vybereme pět z vás, které získají balení papírových kapesníčku Kleenex Balsam a Huggies antibakteriální gel s vůní jablka nebo třešňových plodů - obě dvě věci by měly být nedílnou součástí vaší kabelky.
kleenex

Seznam výherců v diskusi: Co nesmí chybět ve vaší kabelce?

Holllii
Čičmínek
Hanyna
Babbell
Masle72

Reklama