Červená je barva luxusu. Rotkäppchen je volbou požitku. Rotkäppchen je Karkulka. Rotkäppchen je nejoblíbenější značkou sektu v Německu. Značka se 160 let trvající tradicí začala sekt vyrábět v roce 1894 a našla si příznivce v řadách žen i mužů, u příležitosti významných životních momentů a nevšedních okamžiků.

Seznamte se s Rotkäppchen Demi Sec, který je nyní k dostání i v České republice

4545V překladu znamená název Rotkäppchen „červená karkulka“ (karkula je druh čepice). Červená čepička lahve je poznávacím znamením sektových lahví pro Rotkäppchen. Exkluzivní dojem ale „Karkulka“ nevzbuzuje jen díky svému osobitému designu. Chuť tohoto vysoce kvalitního šumivého vína rozpoznáte hned při prvním doušku, navíc díky důvtipnému řešení obalu „Karkulku“ poznáte na první pohled a nikdy se nespletete.

Rotkäppchen nabízí řadu výrobků: od Sec, Demi Sec či Doux po Rosé Sec či Rubis Demi Sec.

Ochutnejte také šumivé víno bez alkoholu, Rotkäppchen Désalcoolisé Blanc či Rosé. Pro každou důležitou chvíli, pro každý slavnostní okamžik, pokaždé jiná chuť. Důležité životní momenty přeci také nechutnají stejně.

Přírodní korkový uzávěr je známkou kvality, dalším atributem výrobku je již zmíněná tradice. I pouhé otevírání takové lahve je krásným obřadem. Stejně tak se v chuti šumivých vín zrcadlí bohaté zkušenosti, které značka Rotkäppchen léty získala. „Karkulka“ značí punc osobité chuti a prvotřídní kvality.

Ochutnejte, vychutnávejte a dodejte výjimečnost těm nejkrásnějším životním událostem.

Objevte nyní sekt Rotkäppchen v České republice, který je dostupný v běžné obchodní síti za doporučenou maloobchodní cenu 139,- Kč.

logo

Reklama