Tento víkend (7. – 10.3. 2013) se v Brně uskuteční další ročník oblíbeného veletrhu PRODÍTĚ. Přijďte si prohlédnout nejžhavější novinky, které pro Vás a Vaše děti nachystali přední dodavatelé dětského zboží na českém trhu.

Nedílnou součástí veletrhu je i atraktivní doprovodný program plný zajímavých aktivit a zábavných soutěží o hodnotné ceny. Tak jako každoročně pro Vás doprovodný program připravuje společnost EfektMediA spol. s r.o., letos ve spolupráci se společností Zapf Creation, která do soutěží poskytla spoustu krásných hraček. S vybranými hračkami si děti budou moci pohrát také v dětském koutku.

ZapfV rámci Zapf Creation Show Vám představíme panenky - miminka oblíbených značek BABY born®, CHOU CHOU, Baby Annabell® včetně příslušenství k nim. Připravena bude také atraktivní výstavka oblíbených barevných panenek Lalaloopsy s očima ve tvaru knoflíků. Těšit se můžete i na panenky pro větší holčičky Bratz, Moxie Girlz a čarodějky Bratzillaz, které budou provázet nedělní Čarodějádu. Na nedělní Čarodějádu nezapomeňte přijít v čarodějnické masce – budou se vyhlašovat nejkrásnější čarodějnické masky! Nejzajímavější masky vyhrají některou z panenek Bratzillaz!

Od pátku do neděle bude pro děti připravena „Autopůjčovna“ pro nejmenší, kde si děti budou moci zajezdit v krásném autíčku Little Tikes Cozy Coupe. Hned vedle autopůjčovny si budete moci vyzkoušet velké produkty na zahradu známé značky Little Tikes – domeček pro nejmenší, skluzavku a kuchyňku.

V sobotu 9.3. se děti mohou těšit na vystoupení Dády Patrasové, které začíná v 15.30. Před vystoupením od 15 hodin proběhne autogramiády Dády.

Více se dozvíte přímo na veletrhu PRODÍTĚ ve dnech 7. až 10. března na brněnském výstavišti nebo na internetových stránkách www.bvv.cz

Reklama