Přišla na chat jako jedna z mála hvězd v předstihu. Nemohla najít místo na parkování, a tak měla celou dobu strach, že jí odtáhnou auto. Byla příjemná a veselá, dala si rychle kafe a už se chtěla vrhnout na otázky, které jste jí posílali od pondělí.
Řekla nám, že zásadně už rok nečte bulvární tisk, že kvůli kampaním v bulvárních plátcích měl její tatínek vážné zdravotní problémy a že si už zvykla na to, že si noviny napíší, co chtějí, a nemá smysl proti tomu nijak bojovat. Prostě to už nečte a pak se nemusí rozčilovat. Otázkám, které se odkazovaly na informace z bulvárního tisku se smála a na dotaz, jestli kamarádí s Annou K., odpověděla, že s ní kamarádila a zase klidně kamarádit může.
Dostala také hodně otázek, týkajících se jejího nesporného půvabu, přičemž asi zklamala všechny ctitele dekorativní kosmetiky, protože se prý v normálním životě vůbec nelíčí (opravdu nebyla nalíčená), protože ji to nebaví a ani to nepotřebuje (opravdu to nepotřebuje, vypadá skvěle). Jako nejlepší recept na tloušťku radí vysokou postavu, kde se nějaké to kilčo navíc ztratí, což jsme jí sice odsouhlasily, ale s naší celoredakční „psí vejškou“ nás to nijak nepovzbudilo.
Mahulena hodně cestuje, projela prý už celý svět, chvíli bydlela na Kostarice, chvíli na Kypru, který miluje, a na Silvestra se chystá do Thajska. Ze světa si přivezla lásku k řecké a latinskoamerické hudbě a příjemné zjištění, že „český holky jsou nejkrásnější na světě“.
Co ráda čte, v čem hraje, jaké má ráda muže a jestli je zamilovaná – to všechno se můžete dozvědět v kompletním rozhovoru zde.
Reklama