Nemáte po ruce silného chlapa s drátěnkou? Nebo i máte, ale při pohledu na připečený gril a špinavá kamna nějak ztrácíte energii? Nasaďte rukavice a pusťte na to odborníka!

pan

RealGrilovací sezóna začíná! Ale kdo uklidil ten gril s takhle zapečenou špínou? Než začne vyšetřování, je potřeba uvést gril do provozuschopného stavu, kdy začne připomínat ten stroj na masové a zeleninové lahůdky a ne uhelnou sloj.

Zbavit se sazí zapečených s tukem a dalšími příměsemi, to není jen tak. Je potřeba nasadit rukavice a špíně uštědřit K.O. s opravdu silným čisticím prostředkem Real kamna-trouby-grily. Ten je tak silný, že ho musíte skladovat samostatně, jelikož se ho ostatní mycí prostředky bojí. Jeho složení působí samočinně, takže stačí jednoduše nastříkat, nechat krátce působit a setřít.

A protože se se špínou opravdu nemaže, můžete jej používat nejenom na čištění kamen, trub a grilů, jak název napovídá, ale i řádně připečených hrnců, plechů a pekáčů. Poradí si opravdu se vším a vaše domácnost bude jako ze škatulky a gril bude vypadat jako nový. A na konci sezony dejte hlavnímu „grilovači“ připomínku do kalendáře: „Před uložením na zimu nezapomeň vyčistit s Real kamna-trouby-grily! Aby to nedopadlo jako loni!“

Více informací a další čisticí výrobky od českého výrobce Zenit naleznete na e-shopu www.zeniteshop.cz

Reklama