Prostor pro skladování vína je odedávna nezbytností pro všechny znalce a milovníky vína, protože jen správná teplota umožní červenému, ale hlavně bílému vínu plně rozvinout svůj buket. Zájem o víno neustále roste a to motivovalo vývojové pracovníky firmy Siemens, aby představili tuto exkluzivní inovaci, vinotéku Siemens s osvětlením touchLight.

Ovládání pomocí dotyků
Vinotéka s dotykovým osvětlením touchLight Vám nabízí dokonalý komfort a přehled. Jakmile se totiž dotknete madla, aktivuje se halogenové osvětlení vinotéky. Abyste se přesvědčili, že všechna potřebná vína jsou na svém místě, nemusíte ani otevřít dveře vinotéky. Po několika minutách světlo automaticky postupně zhasne. Elegantní a pohodlné řešení pro dokonalý životní styl.

Středem pozornosti je víno
Ať potřebujete šampaňské, dobře vychlazené bílé nebo červené víno s pokojovou teplotou, vinotéka Siemens to vše hravě zvládne. Je totiž možné ji dle libosti nastavit na teplotu od +6 °C do +14 °C. Aktuální teplotu ve vinotéce můžete jednoduše zkontrolovat pomocí LED displeje umístěného uvnitř.
Přišli nečekaní hosté? Žádný problém! Nastavte tlačítko „supercool“ na +2 °C, a za velmi krátkou dobu je bílé víno nebo šampaňské perfektně vychlazeno na správnou teplotu. Nejpozději po 6 hodinách se superchlazení opět automaticky vypne.

Další výhodou vinotéky Siemens jsou výškově nastavitelné police v transparentním zeleném provedení, které pojmou buď 32 lahví o obsahu 0,75 litru, nebo 9 lahví o objemu 0,75 litru a 19 litrových lahví. K dispozici jsou rovněž dvě další přídavné odkládací plochy pro lahve nebo potraviny. Vinotéka je také vybavena funkcí antiBacteria, což je antibakteriální ochrana proti nežádoucím mikroorganismům a bakteriím. Jejím dalším přínosem je možnost volby mezi pravým a levým závěsem dveří - zákazník si může vybrat, která varianta mu lépe vyhovuje vzhledem k dispozici vestavného prostoru.

Skleněné dveře bez rámu s dvojitou izolací a nerezovým tyčovým madlem, halogenové  osvětlení vnitřního prostoru, jasně vedené linie, kombinace ušlechtilé oceli, skla a výjimečného uspořádání vnitřních prostor řadí tuto vinotéku k designově zdařilým produktům. I Vaše kuchyň může být krásná, přesvědčte se sami.


Více informací o domácích spotřebičích značky Siemens naleznete na
http://www.siemens-spotrebice.cz.