Barvení vlasů se stalo neodmyslitelnou součástí života každé ženy. Ať už nás k němu vede módní diktát nebo snaha zakrýt šediny, vždy si přejeme krásnou barvu, která dlouho vydrží a vlasy nepoškodí. Díky nepřeberné nabídce barev pro domácí použití můžeme odstíny vlasů měnit za přijatelnou cenu prakticky kdykoli se nám zlíbí. Ale pozor, výsledek nemusí vždy odpovídat našim představám. Například brunetky toužící po světlejších odstínech o tom jistě vědí své.

Nové zářivé odstíny Palette ICC Radiance

Až doposud bylo mnohem jednodušší  obarvit světlé vlasy než změnit barvu hnědých vlasů.  Ty totiž bylo nutné nejprve odbarvit, a pak teprve nanést barvu v požadovaném odstínu. Bez tohoto kroku by změna na vlasech vůbec nemusela být patrná.

Teď je vše mnohem jednodušší. Svůj vysněný odstín vlasů si může každá tmavovláska pořídit v jediném kroku doma a navíc nemusí vlasy vůbec zbytečně zatěžovat! Řešení nabízejí vlasoví odborníci od Schwarzkopf & Henkel, kteří rozšířili řadu barev na vlasy Palette. Díky Palette ICC Radiance právě vstupují na trh nové zářivé odstíny určené speciálně pro tmavovlásky!

Palette ICC Radiance  je módní barva na vlasy, díky níž mohou i tmavovlásky získat intenzivní a zářivou barvu bez nutnosti předchozího zesvětlování. Její unikátní složení  jemně zesvětlí a obarví vlasy v jednom kroku a dodá jim atraktivní sytou barvu, která mnohem déle vydrží.

Vyberte si podle svého přání ze čtyř zářivých odstínů Palette ICC Radiance:

 

·         Oslnivě hnědý

·         Vášnivě červený

·         Zářivě červený

·         Absolutní fialový

 

Oslňte intenzivní a zářivou barvou podle nejnovější módy a podtrhněte svoji ženskost a osobitý půvab. Inspirujte se novou barevnou řadou Palette ICC Radiance!

Doporučená maloobchodní cena: 87,90 Kč