Ještě nevíte, v jakých plavkách letos vyrazíte k vodě? Vsaďte na sexy plavky vcelku. Zakryjí mírné nedostatky postavy, hlavně v oblasti pasu a břicha. Vybírat můžete z bohaté škály stylů, střihů, barev a trendy detailů

A to vše vskutku za hubičku! Ve většině prodejen s plavkami už začaly slevy. Nezbývá než se rozhodnout, jestli zvítězí retro modely, sexy průstřihy, nebo raději konzervativnější, avšak šik klasika. Záleží jen na vašem osobním vkusu a míře odvahy. Jisté je, že letos si na své přijde opravdu každý!

Plavky vcelky mají výhodu v tom, že se nemusíte ohlížet na nějaký ten faldík, či dokonce celulitidu na bříšku, a můžete si užívat dovolené u vody.

Pokud chcete zakrýt i boky a stehna, využijte plážových doplňků, které ladí se vzorem plavek. Dnes už všichni výrobci zařadili do svého sortimentu parea, sukénky a šátky, ze kterých si můžete „vyrobit“ sukni či šaty, a vytvořit si tak plážový komplet. V něm se pak bez pocitu studu či mindráků můžete procházet po pláži, nebo zajít na zmrzlinu či něco k pití ke stánku.

Vybrala byste si z této nabídky?

foto: Calzenodia a F&F

Čtěte také

 

 

 

Reklama