Whirlpool - Design Carisma

sušička

Jemné, zaoblené linie inspirované ženskou elegancí, ovládací panel s otočným knoflíkem a velká černá dvířka, to je nový design praček a sušiček Carisma.

Sušičky v designu Carisma

Vysoká kvalita života, komfort a relaxace: to je luxus, po kterém všichni toužíme. A ještě lepší je, když nám technologie v naší domácnosti život usnadňuje a zpříjemňuje. Pro pohodlnější a příjemnější vykonávání běžných domácích prací je sušička předmětem, který moderní spotřebitel „musí mít“: elegantní řešení, které zaručuje dynamický život s méně starostmi.sušička

Technologie 6. smysl automaticky přizpůsobuje cyklus sušení tak, aby bylo dosaženo nejlepších výsledků s nejnižší možnou spotřebou energie. Spotřebič si sám vybere optimální teplotu s ohledem i na to nejjemnější prádlo, aby minimalizoval čas sušení. 6. smysl bez přestávky monitoruje stupeň vlhkosti a zastaví proces sušení ve chvíli, kdy je oblečení optimálně vysušené. Whirlpool nabízí kondenzační sušičky s kapacitou 6, 7, 8 a nově 9 kg.

Snadné otevírání - širší dvířka s úhlem otevírání až 140 ° umožňují pohodlné nakládání a vybírání i objemného prádla, jako jsou například přikrývky. Nová sušička s technologií 6. smysl v designové řade Carisma společnosti Whirlpool s kapacitou sušení 9 kg AZA 9780: velmi rychlá sušička pro ty, kteří si chtějí déle užívat život!

Sušička AZA 9780 suší až o 30 %* rychleji, protože nový systém Airfl ow zkracuje dobu zvýšením proudu vzduchu, takže ušetříte až 45 minut** při každém sušení. Díky 9 kg náplni ušetříte prostor a vlhké oděvy nebudete mít rozloženy po celém domě. Potřebujete jen několik málo cyklů sušení, abyste zvládli všechno svoje prádlo, což přispívá k úspoře času a energie. Umístěním sušičky na pračku pomocí speciálního mezikusu lépe využijete prostor v male koupelně. Whirlpool nabízí modely sušiček s kondenzačním typem sušení, pára kondenzuje uvnitř spotřebiče do sběrné nádoby, nebo je kondenzát pumpován do odpadu.
Diagonální proudění vzduchu - vzduch ve vnitřním prostoru sušičky se pohybuje po diagonální.

sušička

Více inspirace najdete na stránkách www.whirlpool.cz

Reklama