K infekci dýchacích cest přijdete snadno

Stávající chladné období vytváří ideální podmínky pro množení a přenos těchto chorob. Jejich původci si totiž v zimě doslova libují. A pro přenos navíc využívají oslabení organismu, které je pro toto období charakteristické.

První příznaky infekce přichází v řádu hodin

Pálení v nose, rýma, škrábání v krku, kašel – to jsou obvyklé první příznaky infekce horních cest dýchacích. Pokud nezasáhneme včas, můžeme často počítat se zánětem průdušek či vedlejších dutin nosních a dalšími komplikacemi, které jsou spojeny s pracovní neschopností, přerušením školní docházky, či péčí o naše nejmenší.

Jak posílit imunitu?

Zdravá střevní mikroflóra je základem pro fungování celého těla

Pro zdraví a fungování celého těla je velice důležité udržování zdravé střevní mikroflóry. K její rovnováze přispívá i užívání doplňku stravy BioGaia®, který obsahuje patentovaný kmen probiotické bakterie Lactobacillus reuteri Protectis.

Břicho máme většinou spojené s jídlem a trávením. Ale věděli jste, že se lidský žaludek a ostatní části trávicí soustavy významným způsobem podílejí na ochraně organizmu proti nejrůznějším chorobám?

Škodlivé bakterie, jež způsobují mnohá onemocnění, se mohou do těla dostat prostřednictvím jídla, pití nebo třeba vzduchu, který dýcháme. Když se tyto patogeny dostanou do zdravého trávicího systému, narazí na armádu „hodných“, tedy živých aktivních bakterií. Je vědecky dokázáno, že některé kmeny těchto bakterií pomáhají podpořit imunitní systém. Udržování zdravé střevní mikroflóry proto není důležité jen z pohledů výživy, jde o zásadní úkol pro zdraví a fungování celého těla.

Aktuálně v zimních měsících nás navíc ohrožují respirační onemocnění jako kašel, záněty průdušek, vedlejších nosních dutin nebo středouší. I těmto infekcím můžeme čelit udržováním zdravé střevní mikroflóry.

Řešení nabízí BioGaia®

Aby byla vaše střevní mikroflóra vyvážená, zkuste užívat žvýkací tablety BioGaia®. Jedna tableta denně zajišťuje doporučenou dávku 100 miliónů živých bakterií Lactobacillus reuteri Protectis. Tablety BioGaia® se mohou žvýkat, polykat nebo nechat rozpustit v ústech, a to již od věku 3 let. Lze je užívat i v těhotenství a v období kojení. Koupíte je bez předpisu v lékárně. Neslouží jako náhrada pestré stravy a zdravého životního stylu.  5a58aec5933e5obrazek.png
 
Cena doplňku stravy BioGaia® Protects 20 tbl. je 179 Kč. 

Více informací naleznete na stránkách zde (klikněte).

Přečtěte si také:

Reklama