Když přišla manželovi na nevěru, byla si jistá, že se s ní nedokáže vyrovnat. Navzdory tomu, že on svého činu litoval, rozhodla se pro rozvod. Postupem času se ale rány začaly zacelovat a ona byla ochotna uvažovat o tom, že mu odpustí. A tak se také stalo. Zůstali spolu. Dnes už na ty chvíle vzpomíná s úsměvem. Důvod je prostý - jen díky nim teď totiž může znovu prožívat něco, o čem si myslela, že už nikdy neokusí. Počáteční zamilovanost, první polibek, randění… Kdepak, s manželem to není.
5e469b3edf758obrazek.png
„Potkala jsem bezvadného chlapa, ze kterého se mi totálně podlomila kolena. Já se zase líbila jemu. Začal mi nadbíhat, svádět mě. Dřív bych ho poslala k šípku, nejsem zastánkyní nevěry. Ale teď je vše jinak! Proč by si měl užívat života jen chlap?“ ptá se Žaneta, která má tím dotyčným už pár měsíců milenecký poměr. A díky manželově předchozí nevěře ji svědomí vůbec nehryže.

„Sice jsem svému muži odpustila a zase nám to víceméně klape, ale člověk nikdy neví! Už mu nebudu věřit na sto procent. Co když mě zase podvede? Ta možnost tu prostě je. Tak proč bych se já měla o něco takového ochuzovat!“ krčí rameny Žaneta s tím, že svůj románek má samozřejmě v plánu dál držet pod pokličkou. „Jde čistě o zábavu. Vlastně můžu být manželovi vděčná, že můj pohled na nevěru změnil. Všechno zlé je prostě k něčemu dobré,“ dodává.

Čtěte také:

Reklama