Ve svém okolí nenajdete asi moc žen, které alespoň jednou za život nezažily zánět močového měchýře. Nepříjemnému řezání, pálení či dokonce horečce lze ale předcházet. Přečtěte si jak.

V České republice zánět močových cest prodělalo více než sedmdesát procent žen, na vině je obvykle nechráněný sex, ale i nedostatečná hygiena. Hlavním problémem ale je, že se nepříjemné záněty velmi často vracejí.

Valosun

Důležitá je prevence, kterou nám poskytnou doplňky stravy, které obsahují extrakty z brusinek a monosacharid D-manosa. V České republice můžeme najít kombinaci brusinek a D-manosy v přípravku Urovalmanosa AKUT.

Co je Uroval manosa AKUT?

Urovalmanosa AKUT je doplňkem stravy, který obsahuje vysoce účinné složky brusinky a D-manosu, která se po použití velmi snadno vstřebá a také rychle pomůže postiženým osobám ke zlepšení všech obtíží a rychlému zotavení organismu.

Uroval akut

Jak Urovalmanosa AKUT funguje?

ValosunBrusinky a D-manosa se velmi rychle vstřebávají do krve, odkud jsou filtrovány ledvinami do moči, kde znemožňují bakteriím typu Escherichia coli přichycení na povrchu stěn močových cest, a celou infekci tak zničí. Samotný monosacharid D-manosa, který se v malé míře nachází i v některých druzích ovoce (hrušky, jablka) je masivně vylučován do moči, kde na sebe „váže“ bakterie, které pak ztrácejí svoji schopnost uchycení ke sliznici močového měchýře, a logicky je tak pro nás vedle brusinek dalším přínosným pomocníkem.

Jak se věnovat prevenci?

brusinky

Sice jste se už obtíží zbavila, ale lámete si hlavu, jak obstát při prevenci? Pak se rozhodně svěřte do rukou starých dobrých brusinek v podobě Urovalu Megabrusinka, který v podobě sirupu obsahuje vysoké množství přírodních látek, jak blahodárných extraktů z brusinek, tak výše zmíněný monosacharid D-manosu.

Více informací najdete na www.valosun.com/močové cesty.

Reklama