Pletené šaty jsou přesně tím kouskem, který nezkazí nikdy žádnou zábavu. Jsou to šaty, které budete nosit klidně od pondělí do neděle, do práce, na nákupy, procházky se psem i na rande. Důvod je prostý – bude vám dokonalé teplo, můžete je nosit na holé nohy (pokud to počasí dovolí), s punčochami, na džíny nebo třeba kožené kalhoty. Stačí si jen vybrat ty pravé a budete je tahat do aleluja.

Mango 1299 Kč/ Zara 799 Kč/Zara 799 Kč

Pletené šaty do práce

Pokud se pohybujete v pracovním prostředí a chcete si trochu zpestřit šatník, rozhodně se nebojte do úpletových šatů investovat. Zejména do těch z kvalitních materiálů jako je kašmír nebo vlna. Volte délku, do půlky lýtek, upnutý střih, který krásně obtáhne vaši postavu, anebo šaty, které mají volnou sukni a jsou skvělou variantou pro ženy plnějších tvarů nebo pro majitelky postavy typu hruška.
Velmi sofistikovaně vypadají šaty s roláčkem, žebrování nebo třeba knoflíky nebo zavinovací střihy.

Do práce noste šaty s neprůhlednými punčochami a na nohy nazujte tolik trendy kozačky. Nosí se kožené i semišové, pod kolena a na robustnějším podpatku. Jednoduchý, přesto elegantní outfit je rázem na světě.

Pletené šaty pro každou příležitost

Čeká vás rande? Vyrážíte s kamarádkami na dámskou jízdu? Letíte na eurovíkend? Anebo jdete jen na víkendovou procházku? Je jedno, co vás čeká, pletené šaty budou vždycky skvělá volba, jak dělat parádu a cítit se pohodlně.

Na běžné příležitosti si pořiďte volné plandavé pletené šaty a noste k nim třeba tolik oblíbené biker boots, tenisky nebo placaté kozačky.

Také si přečtěte:

Reklama