Mámin koláč, otcova voda po holení, sestřin parfém, čerstvě vyprané povlečení - tyto všechny vůně nám připomínají to nejcennější - náš domov. Jakmile ucítíme alespoň jednu z nich, v duchu se přenášíme ke svým nejbližším. I kdybychom byli na druhém konci světa, cítíme se jako doma. Díky nové receptuře aviváže Silan zachytíte vůni domova ve svém oblečení až na neuvěřitelných 10 týdnů. Svěží dlouhotrvající aroma vám prostě nedovolí zapomenout. Navíc, vaše oblečení bude příjemně měkké a při každém dotyku se vůně znovu uvolní.

Silan

Uložte si vyprané oblečení do skříně a těšte se, že s novým Silanem bude i po 10 týdnech krásně vonět. Vyberete si z devíti podmanivých vůní s vyšší koncentrací parfému. Aviváže Silan propůjčí vašemu prádlu neuvěřitelnou měkkost, díky které bude vaše oblečení příjemně jemné na dotek. Navíc, nové složení přináší také o 20 % vyšší koncentraci, pouhý jeden litr tak vydrží nyní až na 40 praní.

Nová receptura aviváží Silan obsahuje také novou generaci parfémových mikrokapslí, které zajišťují, že vůně Silanu zůstane v textilních vláknech vašeho prádla i po usušení. Díky nejmodernější technologii dochází k postupnému uvolňování vůní. Jakmile nově vyprané prádlo uschne, při každém doteku se z drobných mikrokapslí do vzduchu uvolní svěží vůně.

Nový Silan je k dispozici v devíti úžasných vůních, čtyři v řadě Classic a pět v řadě Aromatherapy:  

Novinka: Silan Lavender Garden - překypuje fascinující vůní fialové levandule a navozuje tak představy o nádherných levandulových polích v Provence

  • Silan Fresh Sky - zachycuje svěžest letní modré oblohy
  • Silan Fresh Spring - přináší svěžest jarní zahrady, na které se po dlouhé zimě probouzí život
  • Silan Morning Sun - připomene pocit z ranní rosy během právě vycházejícího slunce.

Také je tu nová vylepšená řada Silan Aromatherapy, která obsahuje pět květinových vůní stimulující vaše smysly vzácnými esenciálními oleji z květinových nektarů. Tyto pečující a intenzivně vonící esenciální oleje vás přenesou do jiného světa:

  • Silan Aromatherapy Orange Oil and Magnolia
  • Silan Aromatherapy Rose Oil and Peony
  • Silan Aromatherapy Citrus Oil and Frangipani
  • Silan Aromatherapy Patchouli Oil and Lotus
  • Silan Aromatherapy Jasmine Oil and Lily

Nová řada aviváží Silan je v prodeji v novém designovém obalu a koupíte jí za cenu 69 Kč (1l), 139 Kč (2l), 179 Kč (3l).

Reklama