Práce, práce, práce. Všichni jsme zavaleni prací a stresem. Čas od času mrkneme na internet, zda se náhodou neobjevila nějaká super nabídka nového místa, ale většinou se nám do náročného procesu prohledávání inzerátů moc nechce. A navíc – co kdyby současný zaměstnavatel odhalil naše „zaječí“ úmysly?

 

Řešení pro vás má největší pracovní portál v České republice www.prace.cz, na kterém najdete každý den 50 000 až 70 000 nabídek práce. Tento server nabízí svým uživatelům novinku v podobě „automatických vyhledávacích agentů“. Každý z návštěvníků si jich může najmout až deset a každý z nich bude prohledávat aktuální nabídky práce. O těch, které se budou nejvíce shodovat se zadanými kritérii, bude uživatele informovat prostřednictvím e-mailu či osobní schránky zřízené na www.prace.cz. Tento nový způsob hledání práce se stal rychle oblíbeným – dnes jej využívá již více než 25 000 uživatelů a tento systém se jim v kariérním postupu vyplácí.

 

Tento nová metoda hledání je navíc zcela diskrétní. O tom, že agenti prohledávají pracovní nabídky, se totiž nikdo nedozví. Tato metoda je vhodná zejména pro ty, kdo jsou zaměstnaní a nechtějí, aby se někdo o jejich úmyslu změnit práci dozvěděl. Nebo pro lidi, kteří se jen tak rozhlížejí a zjišťují, jaké jsou jejich možnosti na trhu práce.

 

 

Vyhledávacího agenta uvítají i ti, kdo jsou ve svém současném zaměstnání spokojeni a o změně neuvažují. Budou totiž informováni o aktuálním dění na pracovním trhu a mohou tak snadněji odhadnout okamžik, kdy je vhodné zaměstnání změnit. S mírnou nadsázkou lze elektronického vyhledávacího agenta nazvat metodou celoživotního hledání práce či porovnávání svých šancí na trhu práce.

 

Chcete se stát výhercem jemňoučké mikiny? Odpovězte na naši soutěžní otázku a třeba se štěstí usměje právě na vás. 

Soutěž probíhá právě teď!  ZDE

 

Zkuste si i vy založit svého agenta na www.prace.cz a na otázku se vám bude odpovídat lépe.

 

 

Reklama