Kourtney Mary Kardashian je ve svých 43 letech americkou modelkou, herečkou, podnikatelkou i návrhářkou. Rodina Kardashianů a její členové jsou jedni z nejsledovanějších celebrit vůbec a se svými sestrami jsou nejlépe placenými influencery. Kourtney má svoje vlastní kolekce kosmetiky nebo plavek a ta jí vynáší slušné peníze. Má 3 děti se Scottem Disickem, za kterého byla vdaná v letech 2006 až 2015.

63218f5d90b19obrazek.jpg
Foto: Profimedia

Travis Baker je 46letý americký bubeník, který současně působí v kapele Blink 182. Je považován za jednoho z nejlepších světových bubeníků současnosti. Travis Baker není finančně závislý pouze na muzice, má několik firem, obchoduje například se skatovým oblečením a daří se mu. Má dvě děti s bývalou manželkou herečkou Shannou Moakler.

Kourtney a Travis se znají už od roku 2006, to znamená 16 let. V roce 2019 se začalo mluvit o tom, že by spolu mohli něco mít. Byli totiž spatřeni na večeři v Malibu. Bubeník v tu dobu přiznal: „Kourtney miluji, ale jen jako kamarádku". Jejich společný přítel potvrdil jeho slova: „Jsou kamarádi léta, chodí spolu do kostela a žijí ve stejné čtvrti.“

V roce 2021 si fanoušci všimli, že Kourtney koupila Travisově dceři k Vánocům kabelku Prada. Stejnou, jako koupila i své sestře Khloé. A to už začalo být všem podezřelé. A fanoušci Kourtney mají oči všude, proto jim netrvalo dlouho zjistit, jak to ve skutečnosti je.

Instagramoví nadšenci si všimli, že oba přidávají fotky ze stejných míst. Potom přišlo potvrzení: „Chodí spolu asi měsíc nebo dva a Travis ji měl rád už dlouho,“ potvrdil jejich důvěrný přítel.

Už v únoru v roce 2021 se pár chlubil zamilovanými fotkami na Instagramu a přiznal vztah otevřeně. Vzrušujících a odvážných fotek začalo přibývat a fanoušci chtěli další a další. Zajímavostí je, že se Travis kvůli Kourtney vrátil k cestování letadlem poté, co se mu 13 let vyhýbal.

Letos 22. května se Kourtney a Travis vzali na pobřeží Italské riviéry. Bylo to vlastně podruhé, protože poprvé se vzali už 15. května oficiálně v Santa Barbaře, kde byli jen nejbližší lidé a v Itálii se pak konala velká svatba s více lidmi a ceremoniálem.

Tento extravagantní pár potvrzuje, že protiklady se přitahují a paparazzi z nich jen tak nespustí oči. 

Líbí se vám tento pár a myslíte si, že jim to vydrží dlouho?

Zdroj: autorka článku, Cosmopolitan, Elle, Wikipedia, People, Glamour

Čtěte také: