Někdy se stane, že chcete své drahé polovičce vyjevit svou lásku trochu jinak, než jak to děláte obvykle. Jindy se zase chcete omluvit, poděkovat nebo jen říct, že se vám stýská. V takovém případě se nabízí vzít do ruky telefon a zavolat. Jenže možná vám na jazyk nepřicházejí ta správná slova, fantazie se někde zatoulala a vy přitom chcete udělat dojem… Co takhle vyzkoušet novinku od Eurotelu – audio pohlednici?

Vůbec nevadí, že nemáte „básnické střevo“, v nabídce Eurotelu jsou desítky již namluvených vzkazů, z nichž si vybere doslova každý. Audio pohlednice jsou rozděleny do sedmi kategorií - Valentýn, Z lásky, Chybíš mi, Přání a pozvánky, Zábavné, Erotika, Omluvné.
Chcete mu vyznat lásku? Například v sekci Z lásky najdete následující vzkaz:
V tvých polibcích je příchuť vín,
čím je jich více, tím jsou sladší,
ale to vše mi nepostačí,
chci s tebou jít, jak chodí stín.
V tvých polibcích je příchuť vín,
čím je jich více, tím jsou sladší.

Nebo raději vyberete jednu ze speciálních valentýnských audio pohlednic? Jedna ukázka za všechny:
Láska je trpělivá, laskavá, nezávidí, láska se nevychloubá a není domýšlivá. Ať se děje cokoliv, láska vydrží, láska věří, láska má naději, láska vytrvá. Láska nikdy nezanikne. Sladkého Valentýna!

Hlasovou pohlednici od Eurotelu si můžete poslechnout a následně objednat tak, že zavoláte na telefonní číslo 606 000 222, vyberete si jednu z audio pohlednic, zadáte datum a čas doručení a samozřejmě telefonní číslo toho, komu je audio pohlednice adresována. Cena za zaslání jedné audio pohlednice je 14,90 Kč.

Kromě hlasových pohlednic nabízí Eurotel svým zákazníkům v rámci valentýnské nabídky také loga na telefony Nokia, obrázkové SMS, speciální valentýnské MMS a JAVA hry. Více se dozvíte na adrese www.mobilgo.cz