Dnes je 1. září. Děti jdou do školy a opět začíná úplně běžný život. Bez dovolených a prázdninových zážitků.

Ale my si nebudeme povídat o škole. K tématu dnešního dne mě inspiroval článek, který dnes vyšel na magazínu pod názvem Miluji tě... řekl mi šéf.

Protože to, co hodně ovládá naše životy, je láska. Ten krásný pocit, kdy se zamilujeme, rozbuší se nám srdce a svět náhle zrůžoví. Je to přece tak krásné.... Jenže k lásce mnohdy patří i zklamání, bolest.

Opustily jste? Byly jste opuštěny? Odešel od Vás k jiné? Anebo jste naopak Vy našla novou a konečně tu pravou lásku? Považujete za morální začít si vztah se ženatým? Jít si za svým a rozbít třeba rodinu? Myslíte si, že člověk, který kvůli jiné opustí svou manželku, udělá to samé i podruhé, potřetí... ? Věříte na osudovou lásku? Potkaly jste ji? Máte ji? Anebo ji hledáte?

Téma láska je hodně široké a stále neprobádané. Když se nám zatemní mozek, podlomí kolena, když nemůžeme v noci spát, když nemůžeme myslet na nic jiného, než na NĚJ, nejíme, nesoustředíme se... jsme myšlenkami někde úplně jinde. Někde, kde je nám nádherně, kde je dovoleno vše. Malovat si šťastnou budoucnost, představovat si, jak spolu budeme až do konce našich dnů...

Ááách, jo. Láska. Napište mi dnes na náš redakční e-mail Vaše životní příběhy, ve kterých hraje láska, štěstí, ale i zklamání a bolest tu hlavní roli.

redakce@zena-in.cz

Můžeme tu společně zjihnout, zaslzet dojetím, pobreknout nad nespravedlností... zkrátka a dobře: pojďme si společně vypustit ventil, který máme mnohdy napnutý až k prasknutí.

Proč by prostě nemohl být dnešní den 1. září pro nás dnem lásky? Na Žena-in.cz je dovoleno vše. Těším se na Vaše příběhy a na to, jak si hezky počtu. A samozřejmě, že některý z nich bude odměněn krásným dárečkem.

Krásný zaláskovaný čtvrtek Vám přeje