V příspěvku čtenářky Kateřinandy si můžete přečíst, co se stalo, když se zamilovala do stejného kluka, jako jeden z jejích nejlepších kamarádů...

Rosťa, Vláďa a čtenářka Kateřinanda - to je zapeklitý trojúhelník. Nakonec se ho ale podařilo rozmotat. Více už v čtenářčině příspěvku k dnešnímu tématu...


Dobrý den.

Moje první setkání s homosexualitou bylo na vysoké škole. Do té doby jsem nikoho „teplého“ nepotkala.
V prvním ročníku mě moje spolubydlící seznámila se svým kamarádem Rosťou. Nebylo na něm nic zvláštního, jen zpětně jsem si uvědomila, že si hodně rozuměl s holkama. Stejná spolubydlící mě potom seznámila taky s Vladimírem. Chodili jsme společně ven ve 4 a mezi mnou a Vláďou se začínalo cosi rodit, znáte to. :--)
Snažili jsme se proto vždy nějak oddělit a nebo vyrazit někam sami, ale Rosťa nás nikdy nenechal, až už jsem začínala pochybovat o tom něčem rodícím se. :--)
Podotýkám, že Vláďa o Rosťově homosexualitě věděl, a myslím si, že ho nechtěl ranit, protože mu došlo, že se Rosťa do něj zakoukal taky.
Nikdy by mě nenapadlo, že budu o chlapa bojovat s dalším chlapem. :--)
Naštěstí měl Vláďa v orientaci jasno a nakonec Rosťovi při našem dalším pokusu o rande jen ve dvou vše vysvětlil.
Mě už Rosťovo chování připadalo naprosto nepochopitelné. Teprve když jsem se dozvěděla, že je homosexuál, všechno mi došlo.
Po téhle spíše úsměvné zkušenosti už bych asi tak slepá být nemohla.

Od té doby jsem potkala několik homosexuálů i lesbiček a mám mezi nimi i kamarády.

Zdraví čtenářka,
Kateřinanda

Pozn. red.: Příspěvek neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 12. ledna 2012: Gayové a lesbičky - vaše příběhy

Své příspěvky už neposílejte. Dnes někdy po šestnácté hodině se dozvíte, která čtenářka získala za příspěvek slíbený dárek: knížku básniček Hanky Zagorové - Milostně, červený parfém AVON Aspire a zamilovanou tužku na oči.

aspirezagorova