Pestrobarevné oči, které jsou oknem do duše - to je nej chlapa čtenářky Dajens. Píše o nich ve svém příspěvku k dnešnímu tématu...

Tématem dne jsou chlapi a jejich nej. Příspěvky už neposílejte. Tento (jeden z posledních) dorazil od čtenářky Dajens...


Milá redakce,

při přečtení dnešního téma jsem se rozhodla poslat svůj příspěvek. Je opravdu těžké vybrat tu jednu nej věc, kterou mám na tom svém klukovi ráda. Při tom přemýšlení mě ale jako první napadne jeho krásný pohled. Ne nadarmo se říká, že oči jsou oknem do duše. Právě díky tomuto pohledu jsem se do něj zamilovala. Zbožňuji jeho pestrobarevná očka, kterým říkám hvězdičky. Někdy jsou modrá, jindy se zdají zelená a okolo panenky jsou hnědé hvězdičky. Jakmile se do nich podívám, je to jako se koukat do tůňky. Když se směje, tak mu krásně září a to se mi nejvíc líbí.

S pozdravem,
Dajens

Pozn. red. Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 24. června 2011: Nej mého chlapa!

Co se vám na vašem chlapovi líbí nejvíc? To je otázka přímo do pranice. Je mi jasné, že těch věcí je spousta, ale teď se musíte rozhodnout pouze pro jednu z nich. Nevíte-li jak na to, zavřete oči a vzpomeňte si na něj - tak! Už to máte? Určitě ano. Teď už stačí jen vzít foťák a vytvořit ten správný snímek. Pokud se vám to nepodaří, pak alespoň tu jednu nej věc vašeho chlapa popište (popis ať je dlouhý alespoň jako tento odstavec textu). V ideálním případě pošlete fotku i s popisem!

POZOR! Budete-li posílat fotografii, vyberte jen jednu.

Vaše příspěvky čekám na následující e-mailové adrese...

A co můžete za svůj dnešní příspěvek získat? Pro jednu z vás tady mám připravený krásný dárek - tedy spíš pro toho vašeho miláčka (třeba za to, že se nechal vyfotit): VICHY HOMME Gel na holení pro citlivou nebo problematickou pokožku a VICHY HOMME Čistící gel s kyselinou salicylovou.

vichyvichy

Reklama