Konečně tu máme jaro! Sluníčko se už na nás usmívá, probouzíme se za zpěvu ptáků a odpoledne trávíme v přírodě, nebo na zahrádce.

 

Zkrátka přichází období, kdy už ve chvílích volna nebudeme sedět jen u televize, či u počítače, ale kdy už si konečně budeme moci vyrazit ven, do přírody....

Nastává doba, kdy naše děti budou venku vyvádět od rána do večera a i my si budeme užívat příjemně teplého počasí a vychutnávat si tu nezaměnitelnou vůni jara.

 

Ale každé plus mívá i své minus. Přemýšlíte, jaké minus může přinést hezké jarní počasí?
Skvrny od trávy, od hlíny, od písku.... Ano, ano, nejen naše děti se večer vracejí domů jako kominíci, ale i naše oblečení po odpolední práci na zahrádce rozhodně nevypadá jako právě přinesené z obchodu.

 

Které z nás by se tedy právě teď nehodilo zadarmo vyzkoušet úplnou novinku na našem trhu – prací prášek Persil Sensitive.

 

Co proto musíte udělat? Nebojte se, není to nic složitého!

Stačí se jen zúčastnit naší soutěže, která na magazínu Žena-in.cz poběží od 18. do 30. dubna 2005, správně odpovědět na otázku, a pokud bude stát štěstí na vaší straně, můžete být jednou z dvaceti vylosovaných, které vyhrávají 3kilové balení pracího prášku Persil Sensitive + 1,5 litru pracího gelu Persil Sensitive!

 

 

Výherkyně poté poprosíme, aby nám zodpověděly několik otázek týkajících se právě nového pracího prášku Persil Sensitive.

 

Takže, milé čtenářky, pokud chcete vyzkoušet nový Persil Sensitive, neváhejte a zapojte se do naší soutěže!
Držíme vám palce a přejeme hodně štěstí!

 

Soutěžit můžete ZDE

 

Více informací o novém Persilu Sensitive najdete ZDE

Reklama