Děkujeme za první příspěvek na dnešní téma. Poslala nám ho čtenářka s nickem Seboosis. Čím se baví její přítel? A k jakému závěru došla?

Můj přítel má jenom několik zálib. Prvním z nich jsou formule. když se jede nějaká Velká cena, to byste u nás slyšeli špendlík spadnout. Takže to je u nás vyloženě relaxační odpoledne, aspoň pro mě. Nikdo se mě neptá, jestli už jsem vyprala prádlo, že nemá co na sebe, co budu vařit k večeři, protože on nemá chuť na to to to a to. ..Abych v tuto dobu vkládala rachotící nádobí do myčky je nepřípustné. Natož abych vytírala podlahu a motala se před televizí. A pokud už to musím dělat v tento moment, radši se jede dívat ke kamarádovi, který je ještě větší blázen - jeho kočky se jmenují Schumi a Kimi, dle jeho nejoblíbenějších jezdců - což je úplně největší odpočinek asi pro oba.

Druhým jsou šipky. V sobotu (pokud to jde) pravidelně jezdí do naší oblíbené hospůdky na sobotní turnaj v tomto...sportu. Ovšem tyto sobotní turnaje jsem si oblíbila i já a poslední dobou s ním jezdím taky. Hlavně proto, že na turnaji, kde je většinou kolem 30 lidí, vyhrávají první tři a poslední dostává cenu útěchy. Víte kolik už takových doma mám...

A třetí vášeň jsem v něm vzbudila já. Já jsem takový člověk, že i z nepoužitelných věcí udělám věci užitečné ( teda snažím se). Někde jsem četla článek o recyklovaných věcech. Takové ty náušnice z tlačítek klávesnice atd. A od té doby vždycky když mě něco napadne tak tvořím. A můj drahý mě v tom začal úžasně podporovat. Párkrát za týden se vrací z procházky s drátem v ruce se slovy: To by se ti mohlo hodit. Je to teď takový můj malý dodavatel materiálu. Jsem za to hrozně ráda, protože tak aspoň vím, že na mě na procházce myslí.

A vlastně mě napadá: čím dál častěji jezdí na formule ke kamarádovi, abych si mohla v klidu odpočinout a zdřímnout si, na šipky jezdí hlavně proto, aby viděl můj úsměv na rtech a radost v očích, když obdržím klíčenku či jiný dar a že na mě myslí, kudy chodí a záleží mu na tom, abych se rozvíjela.

Sečteno, podtrženo: Zálibou mého drahého jsem vlastně Já!

uživatelka Seboosis

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.

Tak to máte vlastně báječné.

Jaké zálibu nebo zálibu má váš partner, milé ženy-in? Jste také tak spokojená jako Seboois? Nebo na jeho koníčky žárlíte a byla byste radši, kdyby svůj čas věnoval vám? Podporujete ho v jeho zájmech, sdílíte je s ním?

napište na redakce@zena-in.cz

Reklama