Electronic Bidets_I.jpgChystáte se renovovat nebo jen modernizovat? A máte na mušce zrovna koupelnu a toaletu? Záleží vám na všem zdraví, pohodlí a také hygieně? Pak pro vás máme tip, jak spojit příjemné s užitečným. Pořiďte si elektronický bidet.

Používání bidetu maximálně zlepšuje kvalitu intimní hygieny u každého člověka. Je velkým pomocníkem pro starší a hendikepované osoby. Zdravotní aspekt bidetů je vyzdvihován zejména při potížích s hemeroidy, ovšem ocení je i ženy v období menstruace či po porodu.

Jak uvádí gynekolog MUDr. Miloslav Černý: „Elektronický bidet díky možnosti různě regulovat proud vody vlastně poskytuje svalstvu účinnou masáž, která má velice blahodárný vliv například na ochablé svaly pánevního dna nebo je dobrou prevencí zácpy, tvorbě hemeroidů, případně působí podpůrně například při léčbě gynekologických zánětů.“

Sprchovací toaleta neboli elektronický bidet je zařízení, které na první pohled vypadá jako běžné toaletní prkénko. Obsahuje však podstatně více funkcí, k jejich ovládání je bidet vybaven ovládacím panelem. Stlačením příslušného tlačítka lze volit mycí a masážní programy, teplotu a tlak vody, sušení nebo vyhřívání sedátka.

Electronic Bidets_III.jpgVýhodou je možnost namontování na jakoukoliv standardní WC mísu, tedy bez stavebních úprav. K instalaci je potřebný pouze přívod studené vody a elektřina. Veškeré funkce se spouští příslušným tlačítkem. Trysky se automaticky samočistí před a po každém použití.

Elektronické sprchovací toalety distribuované firmou Electronic Bidets mají jako první výrobky na trhu v ČR a SR ohřev teplé vody pomocí průtokového ohřívače, což garantuje dodávku teplé vody po celou dobu mytí. Dosud byly na našem trhu k dostání pouze výrobky, které ohřívají vodu za pomoci spirály, kde je množství teplé vody omezeno.

Další novinkou, jež firma Electronic bidets do České a Slovenské republiky přináší, je dětský bezpečnostní režim, který reguluje pohyb trysky a tlak vody v případě používání elektronického bidetu dítětem.

Reklama