Nejdůležitější na chlapovi je, jaký je uvnitř, co nosí v srdci - alespoň to je názor čtenářky Maminy 30, která tvrdí, že na vzhledu u muže nezáleží...

Záleží na vzhledu chlapa, nebo ne? Jaký je váš názor, milé čtenářky? Čtenářka Mamina 30 si myslí, že ne...


Nej mého manžela je to, co nosí uvnitř svého srdce. To, co cítí ke své dceři a ke mně. To je pro mne NEJ. Na vzhledu mi nezáleží, protože to není pro mne vůbec podstatné. Pro mne je nejpodstatnější, jaký je uvnitř.

miminko

Mamina 30

Pozn. red. Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 24. června 2011: Nej mého chlapa!

Co se vám na vašem chlapovi líbí nejvíc? To je otázka přímo do pranice. Je mi jasné, že těch věcí je spousta, ale teď se musíte rozhodnout pouze pro jednu z nich. Nevíte-li jak na to, zavřete oči a vzpomeňte si na něj - tak! Už to máte? Určitě ano. Teď už stačí jen vzít foťák a vytvořit ten správný snímek. Pokud se vám to nepodaří, pak alespoň tu jednu nej věc vašeho chlapa popište (popis ať je dlouhý alespoň jako tento odstavec textu). V ideálním případě pošlete fotku i s popisem!

POZOR! Budete-li posílat fotografii, vyberte jen jednu.

Vaše příspěvky čekám na následující e-mailové adrese...

A co můžete za svůj dnešní příspěvek získat? Pro jednu z vás tady mám připravený krásný dárek - tedy spíš pro toho vašeho miláčka (třeba za to, že se nechal vyfotit): VICHY HOMME Gel na holení pro citlivou nebo problematickou pokožku a VICHY HOMME Čistící gel s kyselinou salicylovou.

vichyvichy