Počet dětí může ovlivnit i zdravotní stav partnera. Nevěříte? Čtenářka Katy vás přesvědčí...


Nad tím jsem, přemýšlela dlouhou dobu. Jenže když máte nemocného manžela, který má nevyléčitelnou nemoc (RS) tak se rozmýšlíte, zda děti mít či nikoli.

Nakonec po dlouhém rozhovoru s doktorem jsme si pořídili dceru dnes už 14letou. Říkala jsem si s jedním dítětem sama to bych zvládla, kdyby se něco náhodou stalo. Jenže manžel chtěl i druhé a to jsem byla dlouhou dobu proti. Nakonec jsem svolila a máme i druhou dceru 5 letou.

A tím počet dětí opravdu končí, protože i kdyby chtěl tak má prostě smůlu. Protože zůstat sama ženská s 2 dětmi žádná sranda. Kdyby byl zdravý tak by mi to třetí nevadilo naopak, ale člověk musí myslet dopředu a být zodpovědný.

Katy

Pozn. red.: Příspěvek neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne: Jak vám děti ovlivnily život?

I když by se to nemuselo zdát jako problém, touha po dítěti je jednou z věcí, které mohou pár nejen stmelit, ale i rozdělit. A v neposlední řadě je důležité nalézt shodu i nad jejich množstvím. Dnešní téma je tedy jasné, budeme se bavit o počtu dětí.

Pište mi příspěvky...

  • ... jak mi děti změnily život.
  • ... kolik chci dětí a proč.
  • ... nechci děti.
  • ... jsem/nejsem spokojená s počtem svých dětí, protože...
  • ... partner chce jiný počet dětí než já.
  • ... našla jsem si partnera kvůli dětem.

Své příspěvky posílejte na...

Samozřejmě jeden příspěvek odměníme krásným dárkem, tentokrát to bude: ranní čaj PICKWICK Kouzlo Ovoce s příchutí broskve a jahody a k tomu ústní voda s fluoridem Odol3dent pro děti.

Reklama