Nasaďte si 3D brýle a zaleťte si se svými dětmi do Zambezie, ráje všeho ptactva. Zítra, 25. dubna 2013 vstupuje do našich kin animovaná, dobrodružná pohádka, stejnojmenného názvu, při které se rozhodně nebudete nudit.

Obsah

Mladý sokol Kai se přes zákazy svého otce vydá na dobrodružnou výpravu do bájného ptačího města Zambezia, aby se stal členem prestižní letky chránící město před útoky nepřátel. Jeho otec se ho snaží zadržet, ale je lapen podlým ještěrem, který kuje pikle na přepadení Zambezie. Kai a jeho spřízněná duše Zoe budou muset použít všechny své síly, aby před ním toto jedinečné místo zachránili.

kai

I přesto, že často nerozeznáte, o jaký druh jedince ptačí říše vlastně jde, věřte, že se pobavíte. Po nasazení 3D brýlí budou tito opeření tvorové poletovat doslova kolem vás a sladkým hlasem Jirky Mádla, podmanivým hlasem Pavla Rímského či roztomilým hlasem Jarušky Kretchmerové….vás bezpochyby vtáhnou do děje.
Spolu s mladým sokolem Kaiem se vypravíte do bájného města Zambezie, do místa, které by bylo pro srovnání u lidí- něco jako ráj na Havajských ostrovech.

j

d

Zambezie: ptačí ráj

Jak už to tak v pohádce bývá, ani v Zambezii nechybí napětí, vítězství dobra nad zlem, přátelství a láska.

t

c

p

s

s

d

Zapomeňte chvíli na starosti všedního dne a zaleťte si se svými dětmi vysoko do nebes, abyste pak přistáli v Zambezii, bájném ptačím městě, na které ani vy, dospělí, dlouho nezapomenete.

Scénář
Kiel Murray, Wayne Thornley
Režie
Wayne Thornley
www.zambeziamovie.com

plakat

v kinech od 25. dubna 2013!

Reklama