Na jedné z dovolených pod stanem, kdy jsme takto cestovali po Čechách, jsem jako každý večer zalezla do spacáku a šla spát, po chvíli jsem se probudila s nepříjemným pocitem u pusy a myslela jsem, že žužlám tkaničku od spacáku, a proto je vlhká.

Když jsem „tkaničku" odsunula pryč asi třikrát, tak jsem rozsvítila baterku a zjistila, že to nebyla tkanička, ale housenka, která se mi snažila vlézt do pusy. Na konec stanu bylo daleko (nechtělo se mi ho odšněrovávat), a tak jsem vlezlou housenku dala do svítilny, která měla plochou baterii. A spala jsem dál. Ráno, když jsem otevřela svítilnu, chtěla jsem housenku pustit do přírody, ale ona se v noci zakuklila přímo na ploché baterii. Nechala jsem ji s baterkou u lesa jejímu osudu a doufám, že z ní byl ten nejenergičtější motýl v okolí. Jsem ráda, že nespím s otevřenou pusou.

Daniela71


Uf, tak z toho se mi zježila srst :). Děkujeme za poněkud drsný" příspěvek :). Představa, kde by se ta housenka mohla zakuklit... Brrrr :). Ale je to chvályhodná obětavost, nechat jí baterku :).

redakce@zena-in.cz

Reklama