Po svém včerejším příběhu o absenci kalhotek jsem si vzpomněla ještě na jednu další příhodu mé kamarádky.

V době studií jsme bydlely na intru v hlavním městě. Jednou se stala mé spolubydlící dost nepříjemná situace. Byla zrovna nemocná, jela od doktora tramvají. Její nemoc spočívala v tom, že měla střevní potíže. No a jak tak jela, přišly na ni hrozné křeče. Samozřejmě, že to nevydržela, obsah pustila do kalhot. Naštěstí to bylo na zastávce asi dvě stě metrů od intru. Obsah kalhot jí znemožňoval chůzi, tak je jednoduše svlíkla, hodila si přes hlavu svetr, aby ji nikdo nepoznal, a utíkala dole totálně bez směrem k intru.

No můžete si myslet, jak asi vypadala! Na tu její duchaplnost, jak se snažila zachovat anonymitu tím, že si zakryla hlavu a vystrčila holou pr..., vzpomínáme dodnes na každé třídní slezině.

Ella


Chudák holka! V její situaci bych určitě být nemohla, ale je pravda, že váš popis této situace je více než úsměvný. :)))

A jaké jsou vaše zážitky s absencí spodního prádla? Taky jste někdy pobíhala v Evině rouše po městě? Napište mi na mail redakce@zena-in.cz a nejlepší z vás odměním knihou!

Reklama