Další příspěvek na téma Moje nejoblíbenější kabelka přišel od čtenářky s nickem terrinka. Děkujeme

Zákony kabelky :

Každá kabelka je dost velá na to, aby se do ní vešlo vše potřebné. Každá kabelka je moc malá na to, aby se do ní vešlo vše potřebné. Kabelka je zařízení sloužící k tvorbě a přenášení bordelu. Kabelka je místo s vlastním časoprostorem - věci do ní vložené mizí a objevují se nezávisle na vůli nositelky.

Příbuzenský poměr kabelky s Ponožkožroutem pračkovým není vyloučen, akorát Ponožkožrout v něm zmizelé věci málokdy vydá zpátky, což kabelka většinou činí. Většinou v situacích, kdy je to nejméně vhodné. Příkladem budiž upadlé dno když lezu z autobusu. Na schůdcích 334ky se tak včera krom předpokládatelné peněženky, klíčů, jeleního loje, zapalovače, pudru, cigaret... objevilo též asi 5 a pul staniolů, náplň do propisky, rozblemcaný BonPar, účtenky z doby, kdy jsem danou kabelku nevlastnila.

Nasraně jsem vyhřezlý obsah naházela zpátky do kabelky a odebrala jsem se zakoupit si novou. Tahle byla malá, černá. Vešlo se do ní vše, co vyplivla na chodník - viz. bod jedna. Nově zvolená je velká, s prostornou kapsou a několika satelitními kapsičkami zvenku. Vnitřek pohltil peněženku, klíče, telefon, venkovní kapsy pak kosmetiku, cigarety, jelení lůj - ten je nutno mít vždy po ruce.

Zajásala jsem, že mám konečně kabelku, která nemusí mít perfektně daný systém ukládání věcí, aby se dala zapnout. Jásot mi vydržel přesně do dnešního rána, kdy jsem si na cestu do práce vzala knížku, do práce jsem se rozhodla transportovat bonboniéry, kterýma mě podarovává pramáti a já je nejím a cestou jsem si koupila dva ovocné saláty. Zapnout prostě nešla.

Viz. bod číslo dvě. Pořídím si loďák. Protože - a to je bod číslo 4 - kabelek není nikdy málo. Kabelek není nikdy dost, ani moc a žádná není ta, kterou přesně chci.

Rada pro chlapy - nesnažte se pochopit, proč to tak je. Nesnažte se to měnit. Prostě je to tak. Když vaše drahá přitáhně něco, co pro vás vypadá úplně stejně, jako 6 exemplářů již odpočívajících ve vaší šatně, napočítejte do deseti a zkuste hluboké dýchání do břicha. Jemnou nuanci mezi černou kabelkou se zipem napravo a nalevo prostě nepochopíte. To je fakt. Koneckonců ona taky nekomentuje vaší sbírku porna staženého z internetu.

Pokud ano, vyhoďte jí kabelky a slečna nechť je následuje :-)

terrinka

Pozn. red.: text nebyl redakčně upraven.

Oni muži někdy ani nepoznají, že jste přišla od kadeřníka, natož aby rozlišili nuance mezi našimi kabelkami. Ale to je na nich roztomilé, ne?

Jak jste na tom vy, milé ženy-in? Všímá si váš muž vašich kabelek? Dokáže je rozlišit? Dal vám někdy kabelku jako dárek? Trefil se vám do vkusu? Dokážete mu říct, že zrovna tahle kabelka není podle vašeho gusta?Napište nám také nějaký „kabelkový“ příspěvek.

Budeme se na něj těšit na adrese redakce@zena-in.cz

 

Reklama