Včera jsme začali malý seriál zaklínadel. Dnes vám přináším další. Je vyzkoušené, byť ne přímo na mně, ale to se změní. Rozhodla jsem se ho také vyzkoušet a dát vám vědět.

Můžete to zkusit se mnou.

Tedy ty z vás, u kterých je takový model poplatný momentálnímu stavu.

Ještě malý dodatek: Ve všech čarodějných knihách a grimoárech se k zaklínadlům váže jednoduché pravidlo. Trochu jsme to nakously už včera.

Časem vás totiž naučím, budete-li chtít, sestavit vlastní zaklínadlo, což není nic těžkého.

Buďto ho lze převzít, nebo vytvořit. Ne na všechno totiž najdeme vždycky to pravé tak, aby vystihovalo, co si přejeme kouzlem nebo celým rituálem docílit.

Je to pravidlo rýmu, a teď cituji:

„Chceš-li zaklít slovem svým, zaklínadlo ať je rým.“

Má to svou logiku s ohledem na to, co jsem o tom psala včera. Že u zaklínadla jde hlavně o rytmiku. Spojíme-li jednotlivé verše toho, co se má stát rýmem, tedy je k sobě svážeme, lépe se v Universu usadí pospolu.

Každý rituál, každou magickou operaci, každé kouzlo je dobré chápat jako povel.

Dobře se mým klientkám například chápe, když to přirovnám k takovému počítači.

Zadáte přesný příkaz. Pak slova: Tak se staň!

To je něco jako Enter.

Je to jednoduché, ale pozor, stejně jako počítač, ani Universum nebude přemýšlet o tom, jestli to, co chcete, je pro vás dobré... prostě se to stane.

k

Pokud budete chtít spatřit tvář nebo vodítko k osobě, která bude vaším příštím partnerem, večer před spaním proneste jednou toto:

Temnota noci,
zpoza humen vchází,
vešla už i do dvora,
její pomoc by se hodila.
Chci to nyní vědět,
chci to vědět už,
jak bude vypadat,
můj budoucí muž!

Tak se staň!

Je to zaklínadlo staré a pochází z oblasti Vysočiny. Na slova „budoucí muž“ dejte zvláštní důraz. Jakoby je řekněte rázně a rozhodně. Stejně tak enterovou formulku „Tak se staň!“

Tohle zaklínadlo se říká jen jednou. Pak jděte klidně spát. Měla byste se všechno dozvědět ve snu. Pokud se to nepovede hned napoprvé, zkuste to příští večer, ale většinou se to povede.

Hodně štěstí, a ať je pěkný!

Reklama