Česká firma my.pled (www.mypled.com) povznesla pléd na módní styl, který nabízí elegantní, jednoduché a zároveň originální řešení odívání pro každou situaci. Plédy díky svému střihu krásně drží, prodlužují postavu a podle potřeby schovají partie, které nechceme ukázat. Velkou výhodou je volnost pohybu, kterou na rozdíl od saka nebo svetru pléd jednoznačně dává. Pléd lze nosit samostatně nebo s páskem a celá řada plédů od my.pled má i řadu zajímavých úchytů.

my1.jpg

My.pled je ryze česká módní značka s ruční českou výrobou a originálním přístupem. Nabízí opravdu širokou škálu módních plédů pro každý okamžik dne a každou situaci.

my2.jpg my3.jpg

Ze široké nabídky lze vybírat online na www.mypled.com, nebo osobně v showroomu my.pled na Praze 6, popřípadě v některém z partnerských butiků v České republice. Jednoduše lze sjednat i videohovor přes WhatsApp nebo Messenger, kdy Vám ochotně plédy předvedou zblízka i z dálky a poradí s tím správným výběrem právě pro Vás.

my.jpg

Na letošní letní sezónu představila značka my.pled úplnou novinku – pléd, který se dá pomocí dvou všitých magnetek během několika vteřin změnit v šaty.

6241afb6a6db7k.jpg 6241afe7f28b5k1.jpg

m.jpg