Tesco garantuje své zboží novou službou Ovoce, zelenina – záruka kvality

Tesco

Ovoce a zelenina tvoří významnou část nabízeného sortimentu potravin v obchodech Tesco, v této kategorii najdou zákazníci více než 450 položek. Nejdůležitější v této kategorii zboží je čerstvost a kvalita, kterou Tesco nově garantuje službou Ovoce zelenina – Záruka kvality. Ta nakupujícím přináší možnost vrácení peněz za ovoce a zeleninu, s nímž není spokojen, bez udání důvodu.

Kromě klasické reklamace tak mají zákazníci i druhou, jednodušší možnost, jak vrátit ovoce či zeleninu. „Účelem Garance kvality je posílení důvěry mezi zákazníkem a námi. Kvalitě našich produktů věříme a jejich kvalitu garantujeme, proto mohou zákazníci vracet ovoce i zeleninu, s níž nejsou z jakéhokoliv důvodu spokojeni, bez udání důvodu. Stačí mít s sebou účtenku. Standardní reklamace výrobku je stále možná“ říká Barbora Schejbalová, manažerka podpory provozu společnosti Tesco.

O nové službě Garance kvality se zárukou vrácení peněz se zákazníci dozví z letáků, televizní reklamy a také ze symbolů na prodejní ploše. Pokud není zákazník spokojen s kvalitou u nás zakoupeného ovoce nebo zeleniny, může jej do 24 hodin od nákupu vrátit s nárokem na vrácení původní ceny tohoto zboží. „Služba běží již od začátku června a její využívání se dlouhodobě pohybuje pod 0,001% zákazníků, kteří u nás ovoce nebo zeleninu nakoupí,“ dodává Barbora Schejbalová ze společnosti Tesco.

Podrobné podmínky služby Garance kvality

TescoPokud se zákazník rozhodne využít této služby, je nutné, aby danou položku ovoce nebo zeleniny vrátil kompletní nebo její větší část a předložil platný doklad o nákupu. Vrátit lze pouze množství přiměřené obvyklé denní spotřebě. Tyto limity jsou uvedené v letácích u každé položky. Zboží nesmí být po datu spotřeby nebo datu minimální trvanlivosti. Ovoce a zeleninu lze vrátit v kterékoliv Tesco prodejně s ohledem na prodávaný sortiment v daném typu provozovny. Záruku vrácení peněz nelze uplatnit pouze v tom případě, že nákup byl uhrazen Tesco poukázkami, dárkovými nebo stravovacími poukázkami.

 

Více o pravidlech služby Záruka kvality naleznete na stránkách itesco.cz.

Tesco

 

Reklama