Všichni víme, jak je pro dětský organizmus důležitá zdravá a vyvážená strava plná vitaminů a minerálů. Jsou to velice důležité látky, které dětem zabezpečují zdravý růst, vitalitu a celkový správný vývoj. Jenže co když si vaše ratolest postaví hlavu a některé potraviny odmítá? Existuje bezpočet důvodů dětských výmluv, proč nechtějí jíst to či ono. Pokud tedy není možné zajistit dítěti dostatek zdraví prospěšných látek, je vhodné poohlédnout se po potravinových doplňcích pro děti.

vitaminy

Barevné tabletky

Na našem trhu existuje mnoho vysoce kvalitních přípravků. Je možné je zakoupit v nejrůznějších podobách, třeba jako pastilky, šumivé nebo žvýkací tabletky, sirupy nebo jako oblíbené tablety v želatinové podobě. Mají většinou sladkou nebo ovocnou příchuť a děti si je mnohdy oblíbí také pro nejrůznější postavičky z pohádek či filmů. Někdy jsou v baleních vitaminových přípravků přibaleny i malé dárečky, které mrňata ocení, a vy spojíte příjemné s užitečným. Při jejich výběru se zamyslete nad tím, co bude pro dítě nejvhodnější. Jestli chcete dítěti zajistit optimální množství vitamínů a minerálů, protože si myslíte, že je jeho stravování v tomto směru nedostatečné nebo jestli mu chcete zvýšit obranyschopnost, protože bývá velmi často nemocné, nebo jestli máte zcela jiný důvod pro užívání vitamínových přípravků.

Zvolte kvalitní preparáty

Při výběru doplňků stravy se neřiďte pouze příchutí, obrázky na obalu a dárečky. I když právě ty jsou jistě pro vaše děti atraktivní. Nejdůležitějším parametrem by měla být kvalita vitaminů. Prostudujte si obal a snažte se vybírat takové přípravky, které obsahují pouze přírodní barviva. Dobrým tipem jsou třeba doplňky stravy Marťánci, které najdete v v podobě tablet nebo želatinových postaviček v různých příchutích či sirupu. Vždy dbejte na dodržování správného dávkování, které je uvedeno na obalu. Přeci jenom vitaminové doplňky nejsou žádné obyčejné bonbony.

martanci

Náš tip: Marťánky můžete nyní zakoupit výhodněji. Ke každému 100 tbl. balení Marťánků získáte zdarma Marťánky Gummi 60 ks.

 

Reklama