Každý měsíc vám budeme přinášet tipy na zajímavé čtení pro maminky a těhulky. Díky spolupráci s časopisem Betynka se vždy s předstihem dozvíte, na co se můžete těšit v aktuálním čísle, které právě vychází.

 

Určitě najdete něco, co vás zaujme, budete se moci zúčastnit zajímavých soutěží, které Betynka připravuje pro své čtenářky.

 

Na co se můžete těšit v čísle 9?

 

V zářijové Betynce si opět přečtete spousty zajímavých článků (třeba jak vybírat kočárek pro miminko, jak připravit batole na vstup do školky, jak funguje Linka bezpečí, Hanka Kynychová vám poradí s životosprávou v těhotenství), nabídneme vám tipy na výlety, najdete své oblíbené pravidelné rubriky.

 

Co můžete s Betynkou vyhrát?

S Betynkou si můžete zasoutěžit o dětskou postýlku z Mothercare v hodnotě 12 000 korun, zapojit se do soutěže o 8 cen plných školních potřeb v hodnotě 1500 korun či o sadu 3 výukových DVD v hodnotě 1400 korun, s nimiž proniknete do tajů orientálního tance.

 

Když si přečtete článek v rubrice Fit, věnovaný tomuto tématu, dozvíte se, jak je břišní tanec prospěšný nejen postavě! Stačí si koupit Betynku číslo 9 a máte šanci i vy!

 

Zajímavé aktivity najdete i na internetu!

Na www.betynkai.cz bude v září soutěž o 20 poukazů v hodnotě 500 korun do internetového značkového second handu Koukey!