Tampony o.b.® optiBalance™ - využívají složku přírodního původu a pomáhají udržovat přirozenou rovnováhu v intimních partiích během menstruace.


Zajímáte se o novinky ze světa intimní hygieny? Pak máme pro vás jednu novinku!

Objevte ochranu s novými tampony o.b.® optiBalance™. Jako všechny ostatní tampony o.b.® i tampony o.b.® optiBalance™ vám poskytnou spolehlivou ochranu a jejich používání je bezpečné po celou dobu menstruace. Díky použití složky přírodního původu, o.b.® optiBalance™ pomáhá podporovat tělu vlastní prospěšné bakterie, a tak pomáhá udržovat přirozenou rovnováhu intimních partií.

obVýskyt mikroorganismů v mnohých částech lidského těla je naprosto přirozený. Rovnováha těchto mikroorganismů je důležitá ke správné činnosti celého těla. Přítomnost těchto mikroorganismů v těle je naprosto normální a přirozená, dokonce nezbytná, je to způsob, jakým naše tělo funguje. V ženském těle, Laktobacili - označované také jako "prospěšné bakterie" - plní zásadní úlohu při udržování přirozené vaginální mikroflóry.

Složka obsažená v tamponech o.b.® optiBalance™ - Glycerol monolaurát (GML) -je složka přírodního původu, u níž byl zjištěn positivní vliv na výskyt mléčných bakterií - Laktobacili. Proto nové tampony o.b.® optiBalance™ nejenže působí v harmonii s intimním prostředím, ale dokonce pomáhají podporovat jeho rovnováhu.

Tampony o.b.® optiBalance™ lze zakoupit v prodejnách drogistického řetězce DM.

Proč používat tampony?

Hlavní výhodou tamponů je fakt, že se zavádějí dovnitř pochvy, kde absorbují menstruační tekutinu. Zevní pohlavní orgány přitom zůstávají čisté a suché. Navíc, díky tomu, že se krev ani nedostane z těla ven, odpadá starost s nepříjemným pachem rozkládající se krve.
Tampon není navíc zvenčí vůbec vidět. Viditelná je jen šňůrka, za kterou jej později jen vytáhnete ven.
Další výhodou je to, že správně zavedený tampon vlastně vůbec necítíte.
Pokud používáte tampony místo vložek, nemusíte ani přizpůsobovat menstruaci vašim obvyklým aktivitám a koníčkům. Tampon si v klidu můžete vzít na hodinu cvičení, do bazénu, prostě kamkoliv.

Stejně jako u ostatních produktů pro intimní hygienu si můžete vybrat z mnoha druhů tamponů. Existují tampony klasické s technologií stočených drážek pro spolehlivou ochranu a tampony pro mimořádné pohodlí s hedvábně jemným povrchem SilkTouch™ usnadňující zavedení a vyjmutí tamponu při zachování spolehlivé ochrany jako u klasických tamponů. Máte také výběr z různých velikostí podle absorpčních schopností od mini, přes normál a super, až po super plus, aby odpovídaly intenzitě krvácení.

Tampony můžeme používat i v noci. Měníme je podle intenzity krvácení. Při lehkém krvácení stačí vyměnit tampon za šest až osm hodin, při silnějším přibližně každé dvě až tři hodiny. Pokud ale používáme tampon v bazénu, je vhodné si jej vyměnit ihned po koupání.

Více na www.obtampony.cz

Reklama