Levehuk LabZZ je řada moderního optického vybavení vytvořená konkrétně pro děti a mládež. Přístroje LabZZ jsou nevšední a moderní teleskopy, mikroskopy a binokulární dalekohledy zářivých barev, vědecké soupravy a optické příslušenství. Všechny produkty LabZZ se snadno používají a jsou bezpečné, přesto dětem nabízejí široké možnosti výzkumu a dodávají se včetně velkého počtu doplňkového příslušenství. Přístroje LabZZ jsou zabaleny v pestrobarevných dárkových krabicích, které mají u každého modelu vlastní design.

Jaké jsou naše tipy?

Řada mikroskopů Levenhuk LabZZ M101

Zářivý mikroskop pro zvídavé dítě. Dodává se včetně pokusné sady. Zvětšení: 40-640x.
www.zoom-n-joy.cz/katalog/mikroskop_levenhuk_labzz_m101_ametyst/#.WiQXP0riaUk

Mikroskop Levenhuk LabZZ M1
Zvětšení: 100–300x. Součástí je i experimentální sada.
Mikroskop Levenhuk LabZZ M1 je určen pro mladé průzkumníky mikrosvěta. S tímto mikroskopem podniknou mladí vědci své první kroky ve vědě. Dodávaná sada obsahuje vše potřebné k tomuto účelu: snadno použitelný mikroskop, připravené mikroskopické preparáty a speciální nástroje pro práci s preparáty. Děti mohou přístroj ovládat samostatně a s jeho pomocí zkoumat úžasné struktury všedních věcí.
www.zoom-n-joy.cz/katalog/mikroskop-levenhuk-labzz-m1/#.WiQZ10riaUk

 
Mikroskop Levenhuk LabZZ M3
Zvětšení: 300–1200x. Součástí je i experimentální sada. Mikroskop Levenhuk LabZZ M3 je opravdovým objevem pro zvídavé dítě. Má vše, o čem mladý vědec sní, a dodává se včetně 100 užitečných doplňků! Hotové mikroskopické preparáty, prázdná podložní sklíčka a krycí sklíčka, nástroje k přípravě preparátů, materiály pro experimenty – začínající biologové nebo chemici budou moci předvést veškerý svůj vědecký talent.
www.zoom-n-joy.cz/katalog/mikroskop-levenhuk-labzz-m3/#.WiQaKEriaUk

 
Nádobka na hmyz Levenhuk LabZZ C3
Zvětšení: 5?. Průměr: 38 mm. Pro děti od 3 do 12 let Nádobka na hmyz Levenhuk LabZZ C3 je výzkumným nástrojem pro mladého badatele. Tento průhledný kontejner je vyroben z plastu a ve víčku má lupu se zvětšením 5x. Dovnitř lze vložit a pod zvětšením sledovat různé předměty: minerály, části rostlin nebo listy stromů. Můžete pozorovat i hmyz nebo malou žabku, případně nádobku naplnit vodou z rybníka a zkoumat život rybek, vodního hmyzu nebo pulců.
Pro větší pohodlí je v soupravě k dispozici popruh – ten lze snadno připevnit k nádobce a nosit ji kolem krku.
www.zoom-n-joy.cz/katalog/nadobka-na-hmyz-levenhuk-labzz-c3/#.WiQadkriaUk 
Nádobka na hmyz Levenhuk LabZZ C1
Zvětšení: 6/3?. Průměr: 45/35 mm. Pro děti od 3 do 12 let.
Nádobka na hmyz Levenhuk LabZZ C1 je jednoduchá pomůcka, která ohromí a okouzlí mladé badatele. Do této nádobky s průhlednými skleněnými stěnami lze umístit všechny druhy různých brouků, motýlů a jiného hmyzu, abyste je mohli detailně pozorovat vestavěnou lupou ve víčku. Nádobku můžete také naplnit vodou, umístit do ní malé rybky a pozorovat je ze všech stran a úhlů.
Více na www.zoom-n-joy.cz/katalog/nadobka-na-hmyz-levenhuk-labzz-c1/#.WiQa-kriaUk
 
Binokulární dalekohled Levenhuk LabZZ B2
Zvětšení: 6x. Průměr čoček objektivu: 21 mm.
www.zoom-n-joy.cz/katalog/binokularni-dalekohled-levenhuk-labzz-b2/#.WiQZo0riaUk
 
Na stránkách www.zoom-n-joy.cz najdete dalekohledy, teleskopy, mikroskopy, ale také drobné dárky, které potěší vaše dítě jako je komas, nádoba na hmyz, svítilnu, monokulární dalekohled, lupu s kompasem či sadu Levenhuk LabZZ SK1 pro mladé dobrodruhy a vyznavače kempování.
 
Mnoho dalších tipů na dárky najdete na www.zoom-n-joy.cz, podívejte se a inspirujte se pro vánoční dárky!
 
Chcete se dozvědět více o aktuálních speciálních nabídkách optických přístrojů Levenhuk a Levenhuk LabZZ pro děti i dospělé? Tak neváhejte a zastavte se na naší nově otevřené prodejně v Nuslích (zastávka tram.:  Náměstí Bratří Synků nebo Otakarova).
 
Adresa: Čestmírova 147/6, 140 00, Praha, Nusle Kontaktní telefon na prodejnu: +420 604 459 875
 
Otevírací doba: Po – Pá: od 9:00 do 19:00, So: od 9:00 do 14:00.
V předvánočním čase je otevírací doba prodloužena:
Od 9.12. v sobotu od 9.00  do 16.00 a v neděli od 9 do 14.00
 
Celou nabídku najdete na  www.zoom-n-joy.cz

Reklama