Milí človíčkové!

Všimla jsem si, že dneska ještě skoro nikdo nic nenapsal. Docela se tomu divím, protože je hodně z vás často s něčím nespokojeno. Myslela jsem, že tu budou padat návrhy jeden za druhým. Tak aspoň já přispěju svou troškou.

Společenská rubrika je vedená dobře, ale přece jen mi tam něco chybí...

Zajímaly by mě osudy lidí. Těžké osudy, nepříznivé osudy, smutné osudy... Ne že bych si nějak libovala v neštěstí ostatních, ale přece jen je to atraktivní téma.

Redakce žena-in vyráží na výstavy, na rozhovory se známými lidmi, na koncerty...

Jednou by třeba mohla vyrazit mezi bezdomovce a napsat o nich článek. Nebo do věznice! Nebo na hlavní nádraži v Praze - tam je určitě tolik těžkých osudů, že se nám o tom ani nezdá. Ale nejdůležitější na tom všem je, že bychom nějakým smutným lidem mohli přes redakci i pomoci!
Já když vidím na ulici lidi, jak vybíraj peníze na nějakou ušlechtilou věc, tak přece jen zapochybuju, jestli ty peníze přijdou tam, kam mají. Tady bychom to měli potvrzené od redakce.

A nemusí se vybírat jen peníze... Spousta z nás nemá co jíst, nemá co na sebe nebo někdo nemůže najít práci a my skvělé, úžasné, hodné, milující ženy-in bychom mohly podat pomocnou ruku! Možná jsem naivní, ale kdo ví, co nás v životě čeká?! Třeba se jednou i my dostaneme do situace, kdy budeme potřebovat něčí pomoc.

lenina76


Milá Lenino76,

děkuji Vám za částečnou za pochvalu i za pochopení důvodů, proč jsem vybrala právě toto téma. Ano, jasně, jde nám o vaši větší spokojenost.

Stejně jako vy jsem se domnívala, že se příspěvků sejde víc, ale možná není nálada... Nejspíš je příliš horko...

Snažíme se mapovat některé těžké osudy lidí, snažíme se pomáhat, ale máte pravdu, vždycky se najdou možnosti, jak pomáhat ještě účiněji.

Mějte se moc pěkně.

Reklama