Produkty z řady XL-S Medical jsou zdravotnické prostředky napomáhající léčbě a prevenci nadváhy a obecné kontrole hmotnosti. Obsahují LitramineTM – patentovaný komplex vlákniny z přírodního a organického zdroje, u něhož bylo klinicky prokázáno, že váže tuky obsažené ve stravě. Jedná se o účinné prostředky pro kontrolu hmotnosti, s nimiž zhubnete více než jen samotnou dietou a cvičením. Produkty mají navíc prověřený bezpečnostní profil a snášenlivost. Neobsahují přidaná umělá barviva ani konzervační látky. Díky tomu můžete přípravky XL-S Medical dál bezpečně užívat i po dosažení požadované hmotnosti, např. jako prevenci opětovného nárůstu hmotnosti po konzumaci kaloricky bohatého jídla.

XL-S Medical má jedinečný účinek:

XL

  • Váže až 28 % přijatých tuků. Komplex vlákniny LitramineTM  snadno váže tuk obsažený v jídle a změní se na velký komplex tuku a vlákniny. A jelikož je tento komplex příliš velký, aby jej vstřebalo tenké střevo, je nakonec vyloučen z těla ven.
  • Snižuje neodolatelnou chuť k jídlu. Vláknina obsažená v komplexu LitramineTM se roztáhne a změní na vysoce viskózní gel, který zpomaluje vyprazdňování žaludku a vyrovnává hladinu cukru v krvi.

Produkty XL-S Medical jsou dostupné ve dvou variantách:

XL-S Medical Direct

XL

Přípravek XL-S Medical Direct v jednotlivých dávkách dále zpříjemňuje a usnadňuje kontrolu hmotnosti. Díky pohodlné a diskrétní sáčkové formě jej můžete snadno užívat kdekoli. Stačí si ho jen nasypat přímo do úst a není nutné jej bezprostředně zapíjet vodou. Prášek připravený k přímé konzumaci má vynikající chuť lesních plodů. Balení obsahuje 90 sáčků s práškem a je určeno pro měsíční kúru hubnutí.

XL-S Medical 180 tablet

XL

XL-S Medical ve formě tablet obsahuje navíc vitamíny A, D a E. XL-S Medical váže tuky obsažené ve stravě a následně dodá tělu vitamíny rozpustné v tucích. Balení obsahuje 180 tablet a je určeno pro měsíční kúru hubnutí.

Přestože je užívání přípravků XL-S Medical důležitým krokem pro kontrolu hmotnosti, mělo by být nejlépe součástí celkového plánu kontroly hmotnosti. Říkáte si denně STOP – musím změnit svůj životní styl? Tou pravou cestou k úspěchu je vždy spojení pohybu a odpovědného stravování, což vyžaduje i dlouhodobé odhodlání. Pokud bude vaše snaha navíc podpořena XL-S Medical, můžete zhubnout až 3x více kilogramů než jen samotnou dietou.

XL

Více informací najdete na www.xls-medical.cz.

Čtěte také:

Reklama