Teleskop Levenhuk Strike 50 NG je určený pro větší děti. Pokud tedy máte doma náctiletého badatele a koumáka, malého vědce, určitě mu uděláte tímto dárkem radost.


 
Co umí tento teleskop?

Nejlepší dětský teleskop (hvězdářský dalekohled) Levenhuk Strike 50 NG je vynikající pomůckou pro běžné pozorování souhvězdí. Umožňuje sledovat krátery na Měsíci, pásy Jupitera a jeho čtyři největší měsíce, fáze Venuše i jednotlivé složky dvojhvězd, jejichž vzájemná vzdálenost je minimálně 2,5 úhlové vteřiny.
 
„Juniorský“ model z řady Strike NG je určen pro děti a mládež. Azimutální montáž je sestavena již ve výrobě a snadno se nastavuje. Teleskop s příslušenstvím, jež je součástí balení, dosahuje zvětšení až 200x a je vhodný k pozorování astronomických i pozemských objektů.
 
Dětské dalekohledy Levenhuk Strike NG jsou zcela novou řadou dalekohledů pro začátečníky. Nemusíte se potýkat se složitým nastavováním nebo montáží, ani být expertem na širokou škálu příslušenství - nyní máte k dispozici teleskopy Levenhuk Strike NG! Tyto teleskopy (hvězdářské dalekohledy) se dodávají v pokročilém provedení - součástí balení je vlastní teleskop, optické příslušenství k pozorování astronomických i pozemských objektů, a dále řada návodů/příruček sloužících k seznámení s astronomií i k jejímu hlubšímu studiu. Proto je Levenhuk Strike NG vynikající volbou pro každého začátečníka se zájmem o vědu. Najděte si nejlepší dětský dalekohled v řadě teleskopů Levenhuk Strike NG.


 
Skvělé příslušenství

Součástí sestavy teleskopu je veškeré potřebné příslušenství, díky čemuž může i amatérský astronom provádět úžasná pozorování. Pomocí barevně ilustrovaných příruček a software bude i neškolený pozorovatel schopen na obloze najít hledaný objekt. Tato bohatá sestava je doplněna perfektním provedením. Dalekohled pro děti Levenhuk Strike 50 NG se dodává v atraktivní barevné krabici, a představuje tak ideální dárek, který díky svému zajímavému vzhledu bude středem pozornosti na každé oslavě a nového majitele potěší svými širokými možnostmi. Každý dalekohled pro pozorování oblohy z řady Levenhuk Strike Plus se dodává s praktickým kufříkem na teleskop.
 
 
Skvělé příslušenství teleskopu Levenhuk Strike NG:
 
Příručka uživatele „Máte teleskop! Co s ním dělat dál?“

Tato referenční příručka pro amatérské astronomy vám pomůže plánovat a provádět svá vlastní pozorování. Součástí knihy jsou mapy hvězdné oblohy se souřadnicemi nejatraktivnějších astronomických objektů. Doprovodný textový komentář vám pomůže nasměrovat a nastavit váš teleskop. Po přečtení této knihy budete umět na noční obloze rychle najít 280 astronomických objektů, zkoumat měsíční povrch, seznámíte se s planetami sluneční soustavy, získáte rozsáhlé znalosti v oboru astronomie a naučíte se rychle orientovat na noční obloze.
 
Trojrozměrné planetárium Stellarium vám nabízí možnost spatřit objekty, které byste mohli pozorovat ve středně velkém nebo dokonce velkém hvězdářském dalekohledu - celkem přes 600 000 hvězd, planety sluneční soustavy, Měsíc, mlhoviny a Mléčnou dráhu. Toto planetárium v reálném čase vytváří realistickou oblohu a umožňuje vám sledovat panoramatické krajiny, mlhoviny, realistické západy a východy Slunce, zatmění a pohyby komet. A to vše z pohodlí svého domova. Hvězdy budete mít na dosah i za špatného počasí
 
Plakáty „Měsíc“, „Slunce a jiné hvězdy“, „Sluneční soustava“ 

Série plakátů s tématikou vesmíru. Každý plakát jednoduchou a populární formou zobrazuje užitečné informace o kosmických objektech. Tyto informace jsou uspořádány do vhodně zvolených, snadno pochopitelných bloků.
 
Planisféra - otočná mapa hvězdné oblohy.

Tato malá sférická mapa hvězdné oblohy vám umožňuje snadno určit, jaké kosmické objekty lze v daném místě a čase pozorovat. Použití planisféry je snadné: stačí nastavit datum na pohyblivém kruhu na časový údaj na mapě a zobrazí se vám přesné uspořádání hvězdné oblohy.
 


Kompas. Oceníte jej ale při pozorování ze svého balkónu a ještě více, vydáte-li se pozorovat do volné přírody. Malý a pohodlný klasický kompas je jedním z nejspolehlivějších pomocníků při hledání hvězd na noční obloze. Když tubus teleskopu nastavíte na sever, kde celoročně jasně září Polárka. vedle ní naleznete Velký vůz a Malý vůz, které dobře znáte ze svého dětství. Vaše další cesta po obloze pak už není vůbec složitá

Teleskop Levenhuk Strike 50 NG právě v redakci testujeme, těšíme se na výsledky, se kterými vás seznámíme. Myslíme si, že je to skvělý tip na dárek pro děti, které tato tématika zajímá.

Na stránkách https://www.zoom-n-joy.cz najdete dalekohledy, teleskopy, mikroskopy, ale také drobné dárky, které potěší vaše dítě jako je komas, nádoba na hmyz, svítilnu, monokulární dalekohled, lupu s kompasem či sadu Levenhuk LabZZ SK1 pro mladé dobrodruhy a vyznavače kempování.
 
Mnoho dalších tipů na dárky najdete na https://www.zoom-n-joy.cz, podívejte se a inspirujte se pro vánoční dárky!
 
Chcete se dozvědět více o aktuálních speciálních nabídkách optických přístrojů Levenhuk a Levenhuk LabZZ pro děti? Tak neváhejte a zastavte se na naší nově otevřené prodejně v Nuslích (zastávka tram.:  Náměstí Bratří Synků nebo Otakarova).
 
Adresa: Čestmírova 147/6, 140 00, Praha, Nusle Kontaktní telefon na prodejnu: +420 604 459 875
 
Otevírací doba: Po – Pá: od 9:00 do 19:00, So: od 9:00 do 14:00.
V předvánočním čase je otevírací doba prodloužena:
Od 9.12. v sobotu od 9.00  do 16.00 a v neděli od 9 do 14.00
 
Celou nabídku najdete na  www.zoom-n-joy.cz


 

Reklama