Pojďme se společně podívat na další ze znamení Čínského horoskopu, ze kterých bychom měli dokázat vyčíst, jací jsme, co se v nás skrývá pod povrchem, nač máme talent a co se nám zase nemůže nikdy podařit, ač se snažíme sebevíc.

 

Zajíc

 

Dalším zvířecím znamením je Zajíc. Patří do něj ti, jež se narodili v letech 1951, 1963, 1975, 1987 a 1999. Lidé jsou to velmi citliví a vnímaví. Vlastní je jim takt a ohleduplnost, snadno se vcítí do problémů jiných. I díky tomu je výhra mít Zajíce za blízké přátelé. Ví přesně, kdy mají mluvit a kdy zase jen naslouchat. Nikdy nesáhnou do vašeho soukromí hlouběji, než je vy sami pustíte. Nemají v lásce spory a než by se do nějakých pouštěli, raději ustoupí. Pokud jim ublížíte, nečekejte, že se přiřítí podobni rozzuřenému Zorru mstiteli a budou kout nějaké pikle a mstu. Možná proto bývají občas považováni za změkčilé, partneři mohou nabývat dojmu, že jsou snadno ovladatelní.

 

Zajíc obecně velmi nerad cestuje, má rád své rituály a nerad od nich upouští. Potřebuje ve svém životě řád a přesnou představu, co se bude dít. Nemá rád nepořádek, ať už v životě nebo jen ve svém domově. Zajícům vyhovuje, pokud jsou považováni za spolehlivé pracovníky. Sice po nich nemůžete chtít nějakou extrémní rychlost práce, ale vždy se na ně můžete spolehnout.

 

Harmonický pár plný lásky tvoří spolu s Ovcí (Kozou), s Vepřem bývají výborní přátelé a s Kohoutem by se rozhodně dohromady dávat neměli. Ve skutečnosti se totiž neshodnou ani na pozdravu, natož pak v životě.

 

V letošním roce Zajíce pravděpodobně čekají velké výdaje. Neměli byste se vydávat na cesty do neznáma, zkoušet nové věci, raději nechejte život plynout tak, jak plyne. Nesnažte se jej zrovna tento rok nějak radikálně měnit. Mohlo by se však podařit vyřešit nějaký vleklý spor či nedorozumění.

 

 

Drak

 

Dalším znamením je znamení Draka. Patří do něj všichni, kteří mají u svého data narození zapsán rok 1952, 1964, 1976, 1988  či 2000.

 

Drak byl ve východních civilizacích odjakživa spojován s až nadpřirozenou sílou a energií. Ačkoliv ne vždy je to myšleno právě v pozitivním slova smyslu. Jsou to však lidé čestní, hrdí, vyznávající a dodržující určité hodnoty. Velmi rádi a často říkají věci tak, jak jsou, bez nějakých obalů, díky čemuž nejsou zrovna vyhledávanými společníky. Populární je asi to poslední, co by se o nich dalo napsat. Ženy v tomto znamení jsou ve vztazích velmi panovačné a výbušné. Vyjít s nimi není rozhodně nic jednoduchého a zvládnou to opravdu jen silné osobnosti.

 

Draci bývají velmi nespolehliví a také nevěrní. Díky svému osobitému kouzlu jsou si až příliš často jisti tím, že jim bude dána druhá šance. A zpravidla to také tak bývá. Jsou velmi svéhlaví a svým způsobem i odvážní, nebojí se jít do rizika, pokud to bude znamenat nějaký zisk.

 

V partnerských vztazích si nejvíce rozumí s Krysou. Společně tvoří skvělý pár a bývají spolu také šťastní. Stejně tak jsou téměř ideálním párem s Opicí, se kterou mají spoustu společného. Naproti tomu se Psem nemají společného vůbec nic a rozdíly mezi nimi jsou tak propastné, že se téměř nesnesou v jedné společné místnosti.

 

Letošní rok by měl být příznivý a šťastný. Měli byste se vydat na nějakou dalekou cestu, poznávat nové lidi i místa. Zaměřte se také na své soukromí. Pokud budete rodinu zanedbávat, stane se černým mrakem na jinak blankytně modré obloze letošního roku.

 

Zdroj: www.vestirna.com

 

 

 
Reklama