Tento měsíc zahajuje společnost The Body Shop prodej nové skvělé řady dětských výrobků s názvem Buriti Baby. Tento skvělý sortiment koupelových a kosmetických produktů je plný přírodních látek, které kůži změkčují, zvlhčují a vyhlazují.

 

Základem těchto látek je olej Buriti. Olej Buriti je bohatý na betakaroten, provitamin A, olejové mastné kyseliny a základní mastné kyseliny, které pomáhají pečovat o jemnou dětskou pokožku a chránit ji. Všechny produkty jsou schváleny dětskými lékaři, neobsahují konzervační látky, jsou dermatologicky vyzkoušené a vhodné pro citlivou pokožku.

 

Buriti Baby Body Butter (Tělové máslo)

obsahuje olej Buriti a bohatou směs přírodních složek jemně pečujících o dětskou pokožku, kterou nechávají měkkou a hladkou.

 

Buriti Baby Body Lotion (Tělový roztok)

změkčující tekutý přípravek, který udržuje pokožku hedvábně hladkou

 

Buriti Baby Shampoo (Šampon)

jemně čisticí šampon pro citlivé vlasy, který je zanechá nezacuchané

 

Buriti Baby Body Wash (Tělové mýdlo)

jemné, ale účinné tělové mýdlo

 

Buriti Baby Body Massage Gel (Masážní gel)

krásný, jemný masážní gel pro měkkou dětskou pokožku

 

Pro doplnění naší skvělé nabídky dodáváme i fantastické doplňky s měkkými a jemnými přírodními látkami a textilem pro péči o jemnou citlivou dětskou pokožku. Naším oblíbeným doplňkem musí být ručník s kapucou – teplý, měkounký a vyrobený z organické bavlny.

 

      Dále v nabídce:

      Houbička slza

      Ultraměkká žínka na mytí

      Mušelínová látka

      Kartáč na vlasy

 

Něco málo o společnosti The Body Shop

 

The Body Shop International plc provozuje 2 200 obchodů v 55 zemích světa. Jako globální prodejce a výrobce kosmetiky a toaletních potřeb se zavazujeme chránit životní prostředí a respektovat lidská práva; vytváříme obchodní vztahy s komunitami, které to potřebují; jsme proti testování na zvířatech v kosmetickém průmyslu; podporujeme vzdělání, povědomí a společenskou angažovanost našich zaměstnanců a zákazníků.

 

Všechny výrobky The Body Shop® jsou vhodné pro vegetariány v tom smyslu, že neobsahují žádné produkty pocházející ze zabíjení zvířat. Vybrané řady jsou vhodné i pro vegany, protože neobsahují žádné živočišné látky, jako je včelí vosk, med nebo lanolin.

 

 

Komunitní obchod

 

Před dvaceti lety spustila společnost The Body Shop program Komunitního obchodu, který spočívá ve vytváření udržitelných obchodních vztahů se znevýhodněnými komunitami na celém světě. Cílem tohoto programu je uspokojení naší potřeby přírodních ingrediencí, znalostí a doplňků spravedlivým způsobem, což přináší stabilní příjmy co největšímu počtu lidí v těchto komunitách.

 

Záběr programu Komunitního obchodu je velmi široký a sahá od Brazílie po Zambii. Společnost The Body Shop obchoduje s dodavateli Komunitního obchodu ve více než dvaceti zemích světa a program přináší základní prostředky obživy pro více než 25 000 lidí na celém světě. Dodavatelé mohou díky Komunitnímu obchodu rozvíjet svůj život a přinést svému okolí vzdělávací nebo zdravotní výhody.

Reklama