Chodit celou zimu jen v kalhotách, to je trochu nuda, nemyslíte? Nevzdávejte se ryze ženských kousků, jako jsou šaty. Ty pletené vás zahřejí, i když teploty klesnou pod bod mrazu.

Šaty k nám ženám neodmyslitelně patří, tak proč na ně s úderem prvních chladných dní zanevřít? Vše je jen otázkou dobrých materiálů a vrstvení. Zapomeňte proto na staré dobré „frajeřina zebe“ a „pro krásu se musí trpět“. Šaty z pleteniny vás přesvědčí o tom, že můžete být v teple nejen doma na gauči, ale i v kanceláři na pracovní schůzce nebo během romantické vycházky s vaší drahou polovičkou.

au5.jpg

Dávno tomu, kdy takový typ šatů bylo jen pletené cosi. Teď si můžete vybírat přesně podle svého gusta. Chcete být elegantní dáma? Stylová a šik? Nebo se chcete cítit v první řadě pohodlně? Žádný problém, nechte se inspirovat.

Pravá lady

au1.jpg

Jak bylo zmíněno výše, v pletených šatech se nemusíte nutně vzdát krásné ženské siluety ani přiléhavého střihu. Vybírejte šaty, které budou jemně obtékat vaši postavu a mají ideálně „áčkovou“ sukni, která jim na ženskosti přidá ještě o kapku více.

Jednoduchost & pohoda

au2.jpg

Kombinace aktuálních trendů: pleteniny, kotníčkové „farmářky“ a batoh. To neznamená, že musíte nutně vypadat jako pasačka krav, to znamená, že se výběru meze nekladou. Šaty rovného střihu doplňte o neprůhledné tlusté punčochy (100DEN), teplé boty, co nosí i ty největší módní ikony a bloggerky po celém světě a batoh, který se ani v nejmenším nebude podobat tomu, s nímž vyrazíte na túru.

Monochromatika

au3.jpg

Fíglem povedené monochromatiky je kombinace několika různých materiálů a nejedná-li se o celočerný outfit, tak navíc různých odstínů dané barvy.

V zimě uděláte se šedivou velkou parádu. A žádné strachy, vrstvení šatů přes denim nebo kůži, je povolen!

Sexy mix

au4.jpg

Spojení huňatých pletených šatů a vysokánských kozaček nad kolena je neuvěřitelně sexy. K tomuto kombu vám pak postačí jen černé punčošky a nějaký pánský prvek (např. klobouk), který outfit trochu „rozbije“ a zamezí tomu, aby vypadal vulgárně.

Mohlo by vás zajímat: