Je vám zima? Potřebujete zahřát? Ochutnali jste někdy míchané horké nápoje, které vás dokonale vzpruží?? Pokud ne, pak máme pro vás senzační tipy na míchané HOT nápoje s vermuty Garrone! Určitě je vyzkoušejte, uvidíte, že vám nejen zachutnají, ale díky nim připravíte na večírku pěkné originální překvapení pro vaše přátele!

 

Zde vám přinášíme první čtyři recepty, kterým jistě neodoláte! Vermuty Garrone patří již neodmyslitelně k ženám. Je to lahodný nápoj, který se dá pít nejen samotný, ale svou povahou se perfektně hodí jako základ do míchaných nápojů, které mají právě ženy tolik v oblibě. Míchané nápoje, které jsou známy především ve studené (ledové) podobě, letošní zimu střídají HOT drinky. No řekněte, není to zajímavý nápad? Dát si v sychravém večeru něco hřejivého, lahodného, horkého a chutného??? Dejte se unést pokušením a vyzkoušejte některý z nich! Zde je horká inspirace!

 

 

1.     Garrone Hot Banana

4 cl  Garrone Cherry

10 cl  banana juice

2 cl Monin sirup Grenadina

Všechny ingredience vlijeme do džezvy a spaříme (když nemáme džezvu, vše necháme přejít varem), jako dekoraci použijeme pomeranč

 

2.     Garrone Hot Chocolat

6 cl Garrone Cherry

2 cl Monin sirup chocolat (nebo trochu strouhané čokolády)

4 cl jahodový džus

dtto

 

3.     Garrone Hot Cherry

6 cl Garrone Cherry

2 cl Monin sirup mandle (nebo nastrouhanou mandli)

6 cl voda (vařící na spaření)

ozdoba pomeranč

 

 

4.     Garrone Hot Ginger

6 cl Garrone bianco 

2 cl Monin sirup zázvor

6 cl jablečný sirup

Všechny ingredience vlijeme do džezvy a spaříme, ozdoba koktejlová třešeň.

 

Pokud se o Garrone chcete dozvědět ještě více, zavítejte na stránky www.garrone.cz ! V příštím článku můžete očekávat další recepty a zajímavosti!

Reklama